Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van minden tinifiú oda...

Miért van minden tinifiú oda Ariana Grande énekenőért? Csak szerintem csúnya?

Figyelt kérdés

Az öcsém állandóan őt nézegeti, meg sok más fiúról is tudok. Nos, most nagyon rendezett, lebarnított, agyonsminkelt és plasztikázott. De ha nem lenne ennyi pénze szerintem eszméletlen átlagos szürke egér lenne. Max a haja ami tényleg szép.

Csak engem irritál, hogy mindenhol ott van?

Nyugi, nem vagyok élettelen, de az összes netes oldalon ő böki ki a szemem.


2019. febr. 11. 23:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019. febr. 11. 23:17
 2/17 anonim válasza:
79%
Szerintem sem a legszebb,olyan romás
2019. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A haja sem a sajátja, hanem póthaj.

Tényleg átlagos lány, én sem értem, mit látnak benne annyian.

2019. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Pasim szerint is aranyos meg szép.. :D pedig már kinőtte a tinikort, viszont mikor látta, hogy ezzel pont nem építi az onbizalmam, azóta nem hozza szóba :)
2019. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Szépnek szép, de persze sok sminkkel bárki lehet szép.

Mondjuk én nem látom olyan hű de nagy eresztésnek, pedig hasonló a kinézetem az övével.

2019. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Pici, vekony, cuki. Semmi noiesseg nincs benne. Olyan tenyleg, mint egy 14 eves (25 eves letere, meg szarra sminkelve). Gondolom ezert :D
2019. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Pedig szerintem is szép... annak is örülnétek ha csak rátok nézne :D
2019. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az alábbiak játszanak közre:

- az átlag tinifiúk legtöbbször bele sem gondolnak, mennyire megszerkesztett egy insta-kép meg hány kiló vakolat van a csajon... feláll a farok, akkor jó. És azért a legmegcsináltabb képein a csajnak jó egzotikus bőrszíne van, hibátlan az arca, vastagok az ajkai, formás a segge, vékony, jó a haja

- annyira kislányos az arca, hogy kevésbé tűnik k...snak, mint a többi hasonlóan pucsító influencer, és néha rá is játszik erre azzal, hogy púderszínű meg rózsaszín cuccokat vesz fel, kikerekedett szemmel néz, cicafül hajpánt / filter, és így is rá lehet fogni, hogy jaj, kis cuki / takaros, még akkor is, ha azért áll a cerka, mert kb. csak a melle meg p...ija nincs kint

- sok tinisrácnak meg az számít, hogy minél több testrész legyen egy csajon fedetlenül

2019. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Ariana egy nagyon aranyos lány/nő. Nem csak azért lehet valakit szeretni, ahogyan kinéz, tudod Ari egy énekesnő és gyönyörű hangja van, jó a kisugárzása, és a személyisége is. Nem mindenki olyan primitív, hogy csak a kinézetek után ítél, kedvel meg valakit és kedves előző válaszoló, szerinted tényleg minden tini fiú a farka után megy? Mert ha igen, az eléggé elszomorító. Egyébként se gondolnám, hogy Ariana zenéje a hetero fiúknak lett kitalálva, persze meglehet, hogy hallgatja és azzal sincsen semmi baj. A kinézetekről pedig annyit, hogy Ariana biztos jár szoláriumba vagy fake tan-el, ami persze természetes, de szerintem neki az eredeti bőrszíne is sötétebb, spanyolosabb, olaszos (mivel olasz származású). Szerintem nagyon aranyos és nem csak attól, ahogyan kinéz, mert tényleg egy tini lánynak lehetne nézni, de erről nem tehet és igen is nőies. Sminkel, mint ahogyan mindenki más a zeneiparban vagy az instagramon, azért nem olyan durva általában, csak egy kis alapozó, korrektor, kontúr, eyeliner, highlighter. Szemsmink nem szokott lenni neki annyira. Ez a smink azért a mai világban egy alap sminknek számít, persze smink nélkül is szokott lenni, a bőre gyönyörű, azt is biztos kezelteti, vagy valamilyen masszázst kap arcra való kenőcsökkel. KIKÉREM MAGAMNAK ARIANA NINCS PLASZTIKÁZVA SEHOL, RENDBEN?? Ha valamibe bele akarsz szólni keress rá inkább szerintem. A második kép amit csatoltál az régebbi, pár éves szóval összehasonlítási alaphoz ne igazán jó. Keress rá, hogy Ariana Grande without makeup és akkor ott meglátod. Mindnyájan szürke egerek vagyunk ezek szerint, nem a külső teszi az embert, tudod. A belső a fontos, ami Arianának van, ráadásul nagyon tehetséges is. Gondolkozz, ha egy szürke egér lenne, nem lenne ott mindenhol. Kapcsolj el ha már tényleg nem bírod vagy ne nézz oda, ezt sajnos tényleg nem tudod elkerülni, hiszen ő a világ legfelkapottab embere jelenleg, mind zeneileg és szerintem mind celebileg is, sok hírportál ír minden mozdulatáról, mert tudják, hogy hozza a kattintásokat, olvasókat. Ez pedig azért van, mert az emberek többsége szereti, mert jók a zenéi, karizmatikus és mert szívét és lelkét belerakja a munkájába. Nagyon sokat dolgozik, a zenéi többségét ő írja, segít a komponálásban, vagy akár ő csinálja és rengeteget tesz azért, hogy tökéletes legyen a zenéje. Nehogy mégegyszer azt mond, hogy egy szürke egér, mert azt a Kardashianékra meg az olyasfajta celebekre kell mondani, jó? Most jutott eszembe, a haja póthaj vagy paróka általában, de egyébként göndör haja van, ami valószínűleg nem tetszik neki, vagy a póthaj jobban, ezért hordja. Ez nem egy független véleményre sikeredett, de csak a tényeket írtam le. Remélem, hogy mostmár jobban megérted a helyzetet!

F

2019. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Személyes vélemény.

Nekem se a zenéje, se a személyisége nem szimpatikus.

Az orrát meg megcsináltatta. Csak meg kell nézni a before-after képeket. De ez már mindennapos a sztároknál. Mindnek egyforma az orra.

2019. febr. 27. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!