Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilona, Titanilla nevekről mit...

Ilona, Titanilla nevekről mit gondoltok? Vállalható nevek?

Figyelt kérdés
Érdekelne mi a véleményetek erről a két női névről.

2019. febr. 12. 23:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyik se tetszik.
2019. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%

Az gyerekkori legjobb barátnőm Imola volt, nekem mindig csodaszép lesz ez a név. de nem hallottam csak nagyon ritkán azóta.

Vállalható, mert most divat hogy egyedi, ritka nevei legyenek a gyerekeknek, így nem lesz különcség.

A mostani osztályaimban ilyen nevek vannak: Boróka, Melánia, Csenge, Kíra, Johanna, Antónia, Dorina, Zsanett, Hanna, Dana, Zsüliett, Liána, Alexa, Maja, Fatime, Karina, Jázmin, Debóra, Virág, Tamara, Luca, Léna, Mirella, Lilla, Valentina, Fruzsina, gerda, Villő.

2019. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Lemaradt: A Titanilla is szép név, csak nem biztos hogy a gyerek örülne neki nagyobb korában hogy így hívják. Könnyen ki lehet figurázni és nehéz kedvesen becézni. Arra is figyelned kell hogy ilyen nevet csak teljesen kimondva tudna rendesen használni, a Titi vagy Titánka, Nilla, Nillike szerintem nem a legjobb. A szomszédunkban Antónia a kislány és az is szép név, de vagy Antóniának szólítják vagy marad a Toncsi, Toncsika, az meg hát....
2019. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Van Ilona rokonom, és jó pár Ilona ismerős is akadt. Számomra általános, természetes név. Hangzásra semleges.

A Titanilla viszont túl erőltetett műnévnek tűnik. Nekem nagyon nem tetszik.

2019. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%

a Titanilla nagyon gáz, ne haragudj, de nekem egy proli jut eszembe róla, aki azzal akarja rázni a rongyot, hogy a gyerekének ilyen ízléstelen nevet ad.

az Ilona nekem szimplán nem tetszik, de még mindig ezerszer jobb.

2019. febr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Ilona nem . Titanilla nagyon tetszik
2019. febr. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Muszáj minden áron elcseszni a gyerek életét?
2019. febr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%

A Titanilláról elég béna szerintem.

Mondjuk az Ilona se jobb, csak az pluszba még öregasszonyos is.

2019. febr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nekem az Ilona olyan hagyományos, régies. Valahogy ez jut eszembe róla. Ritkán is hallom mostanság, számomra inkább semleges, minthogy tetszene.

A Titanilla jobban tetszik, van egy ismerősöm akit így hívnak és valahogy illik is hozzá :D meg tetszik ahogy becézni lehet ezt a nevet: Titi, Nilla, Tani. Viszont annyira nem jön be, hogy így hívjam a leendő gyerekemet

N

2019. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ilona régimódi, de jobban bejön, mint a másik, ami hosszú, tudálékosnak tűnő személyre utal.
2019. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!