Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem bírnak, miért...

Miért nem bírnak, miért "utálnak" az emberek?

Figyelt kérdés
Pedig nem is ismernek , két szót nem váltottam sokkal, és ezt hallom is , és észre is veszem .Nem tudom mi váltotta ki ezt bennük, van nekem is ellenségem,(mint mindenki másnak ) tisztában vagyok vele, de a többi embert nem értem . Fogalmam sincs ,hogy kik ők, vagy miért ilyenek velem.
2019. febr. 13. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostani munkahelyem detto. Mindenkivel kedves vagyok, sokszor be is segítettem a munkájukban (főleg az idősebbeknek)

Erre azt kapom hogy kibeszelnek a hátam mögött és a főnöknek is rosszakat mondanak rólam, ami miatt persze a főnök is folyton kibszik velem ahol ér.. Ez van.

2019. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek előítéletesek. Elítélnek úgy hogy nem is ismernek. Ez mindennapos jelenség, meg kell tanulnod nem foglalkozni vele. Sajnos egyedül, de még ketten együtt se tudnánk változtatni rajta.
2019. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy munkahely így működik, felfelé nyalni, lefelé taposni, és te most tapasztalod meg az efféle bánásmódot, szokj hozzá!
2019. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez az egyik baj, hogy nem beszélsz velük, nem ismernek, ez már okot adhat nekik a kibeszélésre. Ha nem nyitsz feléjük, ők fogják kitalálni milyen vagy, az alapján fognak beskatulyázni. Ne várd meg, kezdj el velük beszélni, mert így dolgozni nem lesz velük kellemes.
2019. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:
Nem ismerlek, nem tudhatom, mi olyan elviselhetetlen benned :D Talán rossz a dezodorod
2019. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!