Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Baj van...

Mi lehet a baj? Baj van egyáltalán? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Ez egy elég érdekes kérdés, és kissé összetett, úgyhogy legjobb, ha mindent szépen kifejtek:

Szögezzük le, hogy alapjában véve jól érzem magam a bőrömben. Az életem mostanság igencsak jóra fordult, és mondhatni kifejezetten jól megvagyok. Egyáltalán nem érzem magam rosszul, vagy épp depressziósnak (nem mintha a múltban az lettem volna)... de egy pillanat, akkor miért gondolják azt az emberek, hogy valami bajom van? Talán, mert nem röhögök egyfolytában, mint sokan? Mindig is az a csendesebb típus voltam, nem az a visszahúzódó önbizalomhiányos, egyszerűen csak csendesebb, egy kicsivel mindig kevesebbet beszéltem, mint mások, talán, mert nem vagyok jó az olyan beszélgetésekben, ahol kb. az időjárás a téma, és mindenki nagyokat tud röhögni rajta... Ezt félretéve tényleg jól éreztem magam, egészen tegnapig.

Tegnap este egy barátnöm meghívott vacsorára engem, meg pár embert. Nem mondhatnám, hogy életem legmókásabb estélye volt, és az is igaz, hogy nem én voltam a középpontban, de akkor mi van? (Megjegyzem rajtam kívül mindenki ivott, még jó, hogy nem voltam annyira feldobva, mint ők, de ez engem nem is zavart.)

Mikor hazaértem a bnőm írt nekem, hogy minden rendben velem, mert olyan csendes voltam az este? Nem igazán értettem, ugyanis sose én vagyok a középpontban az ilyen estéken, és ami szintén felidegesített, hogy kb. már vagy két hete akárhányszor összefutok a főnökömmel, szinte mindig előjön azzal a kérdéssel, hogy minden oké velem? Jóban vagyok vele, de nem vagyunk puszipajtik, de megvagyunk, mégis mostanában néha a beszélgetés közben random bedobja ezt a kérdést, és nem értem miért. Nem viccesen, hanem úgy, mintha lenne valami a fejemen. És nem értem miért. Sose volt velem semmi baj, mindnekivel megvagyok. Este mikor lefeküdtem nem tudtam, hogy mi van most velem. Dühös voltam, elkeseredett, de egyben nem éreztem magam annyira magam alatt, mert mint már mondtam, az életem mostanság amúgy is kezd jobb lenni. Sírni akartam, de nem tudtam, mert még azt sem értettem, hogy mégis miért is kéne, mi lehet a baj velem. Ma reggel az egyik kolléganőm szintén hozzámvágta a kérdést, hogy minden oké-e velem, mert a főnök szerint tegnap sokáig voltam benn, mikor már nem volt semmi dolgom. Ami vicces, mert nem lehettem benn sokáig, mikor a bnőmnél voltam vacsoránál. Később kiderült, hogy az nem is én voltam, hanem az új srác, de nem is ez a lényeg. A lényeg, mintha a főnököm hülyének akarna beállítani, de még ebben sem vagyok biztos a tegnap esti után. Mégis mi lehet a baj? Eddig semmi bajom nem volt, jól éreztem magam, de mostmár nem...



2019. febr. 13. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal csendesebb vagy annál, mint leírod, ha mellé kicsit nyúzottabbnak, fáradtabbnak tűnsz, mint általában, akkor a kettő együtt már a többségben gyanút kelt.



Felesleges ezen fennakadni, engedd el a füled mellett, majd megszokják. Végülis kollégák és barátok. Velük talán könnyebb. Nekem a családom ilyen, na azt nehezebb elviselni, mert ők nem tudják feldolgozni, hogy más az ember személyisége, mint az övék (különösen szülő, nagyszülő korosztály)

2019. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, sőt, pont így vagy jó ahogy vagy. Én is mindig megkapom a magamét, mert nem ugrálok látványosan ha kapok valamit, szerintük nem örülök semminek.
2019. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Èrzèkeny vagy erre a tèmára.

Ha tolem megkerdik minden rendben van e,egyszeruen mosolyogva azt felelem igen,mert ìgy van.

Probalj meg nem megbantodni a kerdes miatt.

Mond azt hatarozottan:Koszonom jol vagyok es veled is minden rendben,kozben mosolyogj.

Meglasd igy lepereg Rolad.

Tehat "visszavagol",ha ez zavar...

2019. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj! és ez a lényeg!

Lehet, hogy érdeklődésből, jó szándékkal kérdezik. Annyi mostanában a problémákkal küszködő ember! Lehet, hogy ők is, akik kérdezgetnek.

2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első válaszoló, épp ez ami érthetetlen, mert mostanság egyáltalán nem vagyok nyúzott. Meg a főnököm már egy jó ideje egyfolytában kérdezi, nincs az az siten, hogy egyfolytában nyúzott legyen a képem.


Harmadik válaszoló:

Persze, először én is mosolyogva feleltem, de már a 253. kérdés után, már valahogy nem tudtam mosolyogni, remélem érted. :( Szóval ezek után furcsa is lenne, ha nem lennék érzékeny a témára... Jobban mondva, ha tőled is megállás nélkül kérdezgetnék, te is elgondolkoznál, hogy minden rendben.e veled.

2019. febr. 13. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizonyara igazad van.

Nezd a jò oldalàt :)

Engem soha senki nem kerdez,hogy minden rendben van e.

Pedig rázuditanam a panaszàradatom.

2019. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted utolsó válaszoló, zúdítsam rá a panaszáradatom a főnökömre?
2019. febr. 13. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem dehogyis :)


Nemrèg feltettem egy kèrdèst lájk jellel kapcsolatban.

Esküszöm számomra nagyon lealázò,amikor azzal reagálnak üzenetben.

Szabalyosan önèrtèkelèsi gondjaim lettek miatta.

Szoval megèrtelek,mikor lájk jelet kapok teljesen idegösszeomlást kapok.

Bizonyára a Te eseted rosszabb.

De èrtem mostmár.

2019. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak a tavaszi fáradság. Az ember amúgy is gyötrelmesen alacsony vitaminkészlete ilyenkorra valóságos mélyrepülésbe kezd, és ez gyakran meg is látszik rajta. Nem ártana valami jobb fajta étrendkiegészítőt szedned.
2019. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!