Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért halad ilyen rossz...

Miért halad ilyen rossz irányba az oldal?

Figyelt kérdés

Még néhány évvel ezelőtt is nagyon mások volt az itteni felhasználók és maga az oldal is. Segíteni szerettek volna egymásnak, megoldást találni a problémákra. Egyértelműen jobb volt a légkör, nem a gyűlölködés, a másikban való hiba keresése volt állandóan napirenden.


Hát kérdem én, hova tűnt a sok "priviben" buzgó kedves, jófej ember, a sok segítő válasz és az ezeket takaró emberek? :(


2019. febr. 14. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
A Számtech kategóriába még vannak :P Mindegyikbe vannak, csak nem feltétlenül futsz velük össze.
2019. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát, én már jópár éve itt vagyok, de itt mindig ez volt. :D Legfeljebb az idő megszépítette az emlékeidet. :))
2019. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Sose volt jobb.
2019. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a második válaszolóval. Hosszú ideje itt vagyok, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de ez az oldal mindig is ilyen volt.
2019. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Pár éve mikor regisztráltam még én is kedves voltam, de őszintén szólva annyi mérhetetlenül ostobàval lehet itt találkozni, hogy eltűnik minden jóindulat mikor olyat kérdeznek, ami miatt percekig értetlenül nèz maga elè az ember, hogy hogyan jutott idáig az emberiség...
2019. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonlót kérdeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Régebben is sok volt a troll meg rosszindulatú ember és buta kérdezők, válaszolók. De manapság már 10-ből 9 kérdés vagy egyszerű Google első találat, vagy ugyanannak a pár kamu kérdezőnek az agymenése.


Mert oké, hogy régen a válaszok rosszindulatúak voltak. De mikor már maga a kérdés is csak egy vita gerjesztő kamu az elszomorító.

2019. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a magyar társadalom lelkiállapota tükröződik az itteni válaszokon is. Az utcán, boltban, munkahelyen is érezni, hogy az emberek egyre agresszívebbek és egyre kevésbé vannak tekintettel a másikra.



Az egy dolog, hogy az én kérdéseim alatt lassan csak bántás érkezik. De amikor például reggel az ágyban 5-10 percig, amíg magamhoz térek, vagy reggeli közben read-only módban olvasgatom az oldalt, és csak a kérdezők ekézése van a kérdés alatt...


Vagy Google a válasz, vagy miért nem az orvost/szerelőt kérdezed, addig meg csend. Ha valaki elvont kérdést tesz fel, vagy másként gondolkozik, mint az átlag, más érdekli, más szemszögből nézi a világot, tök jó 20-30 válaszos filozofálgatás lenne, de nem, inkább ekézik őt.

Ha valakinek problémája van az élettel (/munkahellyel), vagy "Balázska", ha nem Balázska, vagy kamukérdés (itt mindenkinek olyan tökéletes az élete, hogy ha gond van, az már rögtön kamu). Vagy miért nem tesz magáért a kérdező, csak p.csog. Ööö, miből gondoljuk, hogy nem tesz magáért??? Sok embernek sz.r az élete a valóságban, ha megszakad, hogy ne az legyen, akkor is.



A Yahoo Answers sokkal színvonalasabb. Csak nem jó az angolom és pont az igényesebb válaszokat kínkeserv olvasni.



Amúgy is ezen az oldalon mindenki 250-et keres, mindenki egészséges, mindenki tudatosan él és sportol (ez utóbbit persze társaságban), mindenki imádja a munkáját, persze a gyerekkora mindenkinek sz.r volt és 6 évig alig aludt, annyit tepert, de mostmár rózsaszín köd minden. Tökéletes, erkölcsös, ha gyerekei vannak, mintaszülő, ha állata van, mintagazdi. Kiegyensúlyozott, boldog, happy minden. Ha valakivel konfliktusa van (akár családtag), lelkifurdalás nélkül szakítja meg a kapcsolatot, ha valami nem tetszik, simán elköltözik, mindent csettintésre megold. Nem gyászol, nem sír, nem panaszkodik. Mindig van B terve. Kegyetlenül küzd de mégis napi 6 óra szabadideje van.


Persze... Persze....



2010 óta vagyok itt, akkor emberségesebb volt ez az oldal... Persze akkor se tökéletes.

Szerintem társadalmi-politikai okai vannak ennek is.

2019. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Kb. 2-2,5 éve tapasztalom a negatív változást. Részben talán azért, mert több lett a fiatal, iskoláskorú...
2019. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Ja régen (és régi válaszadók, válaszoljanak bármit) nem voltak ennyire lepontozva se. Most egy kérdés alatt alig találni ilyet. Egyrészt jó a pontozás, mert visszaigazolás, de én inkább beszüntetném. Mert milyen alapon pontoz le valaki valakit nullára, ha normális választ ad, csak az nem a nagy többség véleménye vagy egy kis troll a 6 accountjával egyenkét pontozza le a választ?


Meg a másik kedvencem, hogy a sok csíra társ/szexpartner keresőnek nézi az oldalt. Nem érdekel, hogy kinek hany centi a farka meg hagyjanak béken a "hány éves vagy? Van kedved ismerkedni?" kérdésekkel.

2019. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak simán ignorálni kell a trollokat és nincs gond, én is már 5 éve legalább regelve vagyok, általában naponta vagy max 2-3 naponta látogatom az oldalt. Mindössze annyi, hogy bizonyos kategóriákat érdemes fenntartásokkal ekzelni alapból például a politika ilyen, bár oda nem is válaszolni szoktam menni csak néha olvasgatni, aztán mosolyogni picit.
2019. febr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!