Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elfelejteni egy...

Hogy tudnék elfelejteni egy embert akihez kötődöm viszont már nem vagyunk jóban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 14. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vannak ilyen személyek az életemben, elfelejteni őket nem lehet, az emlékük mindig megmarad. mostanában gyakran is álmodom velük, ők jó barátaim voltak még régebben suliban de régen megszakadt a kapcsolatom velük. nem csak én tehetek róla.

én próbálok csak a szép emlékekre visszagondolni amik velük történtek. sokszor ez még fájdalmasabb. így jó tanáccsal nem tudok szolgálni.

Nálam nem segített, klisés lesz, de talán idővel elhalványulnak majd az emlékeid iránta, főleg ha találsz valaki mást akivel talán még lehet ugyanolyan jó vagy még jobb.

2019. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha kötődsz hozzá, félre kell tenni a büszkeséget és a sérelmeket, és ki kell békülni.
2019. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ő egy magyon jó barátom volt
2019. febr. 14. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ hogy pontosan mit jelentett ő számodra. Ha azt érzed hogy más irányból (emberektől) nem kapod meg azokat a dolgokat, amiket tőle igen (és ezek hiányoznak is) akkor nem hiszem hogy el tudod felejteni - mivel a hiány örökké ott marad... Sajnos.

Ha nincs ilyen mély egyedi értéke számodra, akkor idővel el tudod majd felejteni.

2019. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem gondolsz rá többet.
2019. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Miért is nem vagytok jóban? Biztos nem tudsz rajta változtatni? Egy próbát megér,nem vesztesz semmit vele.
2019. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni, hogy a legtöbb dolognak egyszer csak vége lesz, a barátságokat is belértve. Nekem gyökeresen megváltozott a legjobb barátnőm, én viszont nem, így logikusan nem beszélünk már nagyon, mert nincs közös témánk. Egyszerűen ez van, ha nincs hatásod a dologra akkor el kell fogadni és haladni tovább az életeddel.
2019. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedtem sajnos az elmúlt hónapokban, illetve pár évvel ezelőtt megtörtént. Nehéz volt, de az idő, a hobbim és az, hogy mások felé nyitottam segített.
2019. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt,én azt csináltam,hogy engedtem az érzésnek,és elfogadtam,hogy ez van. Túlléptem rajta. Mivel ő kérte. Semmit sem szabad erőltetni,ha ő nem akar veled beszélgetni,akkor te se beszélgess vele,ha nem akar többet látni,akkor ne keresd. Ha nem akar a barátod lenni többé,akkor fogadd el. Majd ha ő akarja,akkor kezdjetek el újból beszélgetni,hülyéskedni. De addig ne keresd. Ha soha többet nem beszéltek ezáltal,akkor soha többet nem beszéltek. Megy az élet tovább.
2019. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idővel eltudod majd fogadni a helyzetet.Ha fájdalmat okoz benned a megváltozott kapcsolat inkább távolodj el tőle úgy valamivel könnyebb lesz.Az én életemben is vokt ilyen ember.Amikor rossz passzba kerülök sokszor eszembe jut és olykor neheztelést érzek a szívemben a megszakadt és átalakult barátság miatt.
2019. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!