Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hinnétek neki?

Ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk odamennél egy gyerekhez, aki sírna, aztán jönne valaki, aki az apjának mondaná magát, de egyértelműen látnád a gyereken, hogy nem örül az állítólagos apjának meg semmi, akkor hinnétek a férfinak?

2019. febr. 14. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, éppenséggel lehet, hogy az apja. Aki esetleg otthon terrort rendez.
2019. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az apja, persze. De az is lehet, hogy egy pedofil. Volt már ilyesmi eset.
2019. febr. 14. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ellenkezik a gyérek, akkor azért távolról figyelném őket egy darabig, nehogy tényleg rosszakaró férfi legyen...
2019. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném a gyereket hogy ő-e az apja.

Ha nemet mond akkor futók a gyerekkel. Vagy ha közterületen vagyunk akkor csak hívom a rendőrséget-tel elijesztenem.

Ha ő az apa igazolni tudja.

2019. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van egy ilyen esetem 20 évvel ezelőttről, amit a mai napig nem tudok elfelejteni. 19 éves voltam, éppen mentem volna dolgozni, mikor megláttam két síró kislányt teljes egyedül egy padon ülve. Odamentem hozzájuk, megkérdeztem tőlük, hogy miért sírnak, mondták, hogy ott hagyta őket az apjuk. Aztán jött egy ember, aki az apjuknak vallotta magát, megpuszilta őket, majd elsétált velük. De láttam a gyerekeken, hogy valami nem oké és mégsem tettem semmit. 1 nappal később szerencsétlenségemre ki is derült, hogy nem az apjuk volt, de szerencsére még pont nem csinált velük semmit, mikor elfogták őt.


Szóval igen, egyértelmű, hogy nem hinnék neki.

2019. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!