Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet Facebookon egy bizonyos csoport bejegyzéseit tiltani?

Lett egy új ismerősöm, aki naponta több tucat posztot oszt meg egy állatvédős csoportból. Nem szeretném a csoport bejegyzéseit látni, de ha a posztnál jobb felül legördítem a kis fület, nincs olyan opció, hogy az adott csoport bejegyzéseit ne lássam, és ha rámegyek a csoportra, ott sem találok ilyet.

Nem szeretném full tiltani az ismerőst, de elegem van a napi több tucat megcsonkított kutyából....

febr. 15. 16:03  Privát üzenet  

A válasz
Pedig csak az ismid bejegyzeseirol tudsz leiratkozni. Mashogy nem megy.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 24. 05:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki tiltva van nalamelotte se latott vagy volt ismerosom, de en tudom, hogy egy bizonyos csoport tagja o is, a kozos csoprtban lat engem?
Facebookon hogyan csinálhatom meg, hogy egy képet csak egy bizonyos csoport tagjai lássanak? Illetve profilképpel ezt meglehet csinálni?
Facebookon meg lehet csinálni, egy hogy bizonyos ismerősöm ne lássa a bejegyzésemet egy csoportban?
Facebookon hogy tudnám megoldani, hogy egy csoportban egy bizonyos ember ne lassa a posztom?
Melyek azok a (ruházati) márkák, amelyek bizonyos szubkultúrákhoz tartoznak és melyekhez? Példa lentebb.
Melyik az a film, amelyikben egy csoport tini folyton csesztet egy ksifiút és amikor az a bizonyos kisfiú, akit szivatnak felnő, megöli azokat, akik basztatták. Annyira...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!