Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ezek alapján mit, gondoltok...

Ti ezek alapján mit, gondoltok mit akarhat az exem?

Figyelt kérdés
Az exemmel fel keresett,több év után egy közösségi,oldalon.Csak annyival,bonyolultabb a helyzet hogy nekem családom és,gyerekem lett idő közben már egy másik férfitól .A mostani férjemmel viszont nem túl jó a házasságom egyêb okok miatt pl a férjem nem úgy viszonyul a gyerekhez ahogy kellene.Szóval az exem,rám ìrt és szerette volna hogy kávézzunk ,de úgy hogy én vállaljam fel az férjem előtt ezt az egésszet.Meg el kezdte mesélni,hogy sajnál mindent.Hogy vége lett.És hogy bánja hogy sokszor,rosszul viselkedett,velem.Viszont azt nem értem mit,akar sosr mondja ki nyìltan.Most fel pukkadt azon hogy nem akartam fel,vállalni a férjem előtt hogy,ő kávézni hìvott Szóval akkor egy ideig,nem ìrt.De,most nem rég megint fel keresett ,hogy vagyok és utánna megint el tűnik.Szóval nem tudom mi a célja ezzel de eléggé,fel kavart mivel első nagy szerelem volt a részről ő régen.És több éve ezt játsza hogy ,hol el tűnil hol meg jelenik.Most legutóbb annyit,mondott hogy lényegtelen úgyis,hogy ő mit akar hiszen még egy kàvét,se birunk úgy se meg inni mivel ja a férjem meg tudná cirkuszolna.És,hogy nem lehet ez miatt,ìgy nem érdekes hogy ő mit akar csak ennyit ìrt,és megint fel kavart,és most nem ìr.Teljessen tanácstalan vagyok, kìváncsi vagyok hogy ti mit ìrnátok neki ezek után
2019. febr. 15. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel,első nagy szerelem volt,és nem is volt csúnya a szakìtás ìhy ênis szìvesen meg tartanék vele egy normális emberi,viszonyt.Viszont nem értem mire megy ki az egész hogy fel keresett ennyi idő után?!Amikor ott volt a ldhetősége akkor annak,idelyên ő szakìtott velem apró gyerekes hülyeség miatt.Plussz aztán is ott volt pár éve rá hogy vissza szerezzen de akkor nem tette fontosabbak,voltak a bulik barátok.Most meg mikor már férjem van nem is értem ìgy mit vár tőllem.
2019. febr. 15. 21:08
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Össze akar jönni veled.
2019. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám az egészet a fenébe és tiltanám az illetőt a francba. Neked sokkal több áll vagy bukik azon, hogy mit hogyan csinálsz. Ha másnem a gyerekeid miatt is. Próbálj meg a férjeddel jobb kapcsolatot felépíteni. Azt a ruhát sem veszed fel amibe nem érzed jól magad nemigaz? Ez a hajó már elúszott és el is süllyedt.
2019. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak unatkozik, és most nekiállt kavarni a sz*rt.
2019. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora puruttya némberek vannak
2019. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom épp nincs senkije,és szexet akarna. Téged már ismer,vagy abban a hitben van,hogy még biztos odavagy érte,így könnyen kapható vagy. Hiszen ha tudja,hogy van férjed és gyereked, túl komoly szándékai sztem nem lehetnek...
2019. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!