Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kpop táncokat ajánlanát...

Unikorniswaifu kérdése:

Milyen kpop táncokat ajánlanátok sürgősen?

Figyelt kérdés
2 hét múlva elő kellene adnunk valami táncot és még koreográfiát se tudtam összeállitani? Valaki? Valami Twiceos vagy könnyebbre gondoltam

2019. febr. 16. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Red Velvet koreok is könnyűek, vagy SNSD
2019. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még Apink, 4Minute, AOA koreoi között is sok a könnyü
2019. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért pont kpoposat ha tőlem függne egy koreot kimasolnek a just dance bol és ezzel el is zárnám a dolgot de ha kpop bocsesz szeretem de nem tudok könnyű táncot (fogalmazás 5 szerintem ne nezd a helyesírást meg ilyeneket gépen nem nagyon szoktam tartani)
2019. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezek még egész egyszerűek:

Girls Generation - Gee

Gfriend - Me Gustas Tu

Red Velvet - Russian Roulette

I.O.I - Very Very Very

2019. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Red Velvet - Be Natural
2019. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AOA - Excuse me
2019. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem a BTS koreók nagyon tetszenek, bár azok annyira nem könnyűek, de vannak köztük egész gyorsan megtanulhatóak is. Mondjuk a Fake Love vagy a Danger. :)
2019. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, hogy álltok? Azért két hét nem sok mindenre elég. Hogy rendesen begyakoroljátok és mindenki egyszerre csinálja, arra azért kell minimum 1 hónap.

Én kapásból a Blackpink valamelyik táncát írtam volna, és nem is muszáj végig táncolni a 3 és fél percet, hanem mondjuk 2 percre szétávgni a zenét és úgy...:D

2019. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Blackpink as if its your last és whistle kombó. Mindegyikből a felét bevágjátok. Nekem a két számot külön 4 napba telt megtanulni. De ha valami könnyebbet akarsz akkor Red Velvet Peek a Boo
2019. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!