Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem irritál most már a...

Csak engem irritál most már a királyi család rongyrázása?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy az emberek mit szeretnék ezekben. Csak szórják az adófizetők pénzét minden marhaságra,akik naponta kb. 5-7 órát dolgoznak ezek meg SEMMIT. Ez azért is zavar engem mert én is angliai állampolgár vagyok és egyszerűen zavar,hogy a 2018-as év végén,effektív listát csinálnak arról hogy ki mennyit költöt ruhákra. De most komolyan! Csak én vagyok így ezzel,vagy akkora a rajongó tábora a királyi családnak,hogy azok akiknek nem tetszik,nem tudnak érvényesülni? Most nem értem hogy mit lehet szeretni annyira ezekben az emberekben.

Erzsébet királynő már öregszik,Károly csalta végig a gyerekei édesanyát aztán miután meghalt Diana összeházasodót Kamillával, Katalin és Vilmos a legnormálisabbak,ök legalább nem csinálank cirkuszt. Harry meg szórja másnak a pénzét,aztán pedig 34-35 évesen elvett egy közel 40 éves Amerikai félvér prolit. És ezek lennének ők,csak róluk tudok,szóval bocs hogyha valakit kihagytam..



2019. febr. 17. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem az adófizetők pénze, nekik van vagyonuk.

Ne foglalkozz vele, ha nem tetszik, tényleg. Változtatni úgyse tudsz rajta.

Persze, hogy vannak hibáik, ők is csak emberek.

2019. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem az adofizetok pénzét szórják első sorban hanem a gyarmataiktól elrabolt vagyont. De amúgy ja, elég gyomotforgató.
2019. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
33 évesen vett el egy 36 éves nőt. Ez nagyon felzaklatott, látom.
2019. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz mit tenni, amúgy a britek tényleg királyimádók nagyon. Tesóm és a gyereke is ott él már 12 éve (brit állampolgárok már ők is), és azt mondják, hogy munkahelyen is, gyerek sulijában is valahogy mindenki tisztelettel beszél a királyi családról. Ők ilyenek. (Amúgy igen, van magánvagyonuk, de én úgy tudom, az állami költségvetésből is van valami összeg, amit évente kapnak).

Kérdező, amúgy az általad felsoroltak még okék, nálam a tűréshatárt a Beatrix, Eugenie, ez a vonal lépi át. (Meg a jó édes anyjuk, akinek azért anno elég hamar kitelt a becsülete a királyi családban.)

2019. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Da akkor is. Ezek az emberek semmit nem dolgoztak életükben,csak szórták a pénzt,az kicsit se dicsőség. Pl. Mozárt nem magától lett gazdag(jo mondjuk nem annyira volt gazdag,de azért neki is volt pénze) hanem sokat dolgozót azért hogy valamilyen szinten meglegyen,de az cseppet sem dicsőség,hogyha csak beleszűletsz egy bizonyos pozícióba és vered el a pénzt.
2019. febr. 17. 11:52
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Te bevállalnák a folyamatos kiállást az ország nevében, az ezernyi eseményt, a döntések felelősségét, stb. Ez egy élethosszig tartó állás. Pont úgy mint az államelnök esetében.
2019. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Én most nem a királynőre gondolok,mert ő egy külön kategória. Én a Harry meg ezekre gondolok,akik tényleg semmit se csinálnak.
2019. febr. 17. 13:29
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Azért a Harryék is megjelentek a brit nemzetközösség több országában a feleségével (csaj terhes volt már). K....va meleg is volt, és végig kellett mosolyogni, jópofizni.
2019. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

8#

Hát igen, ez már teljesítmény...

2019. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#6 Hát ha nekem ezt kellen csinálnom egész évben,annak nagyon örülnék. És nyugi,úgy vigyáznak Meghanre hogy nem lesz neki baja.
2019. febr. 17. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!