Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki bankokat rabol,...

Ha valaki bankokat rabol, majd börtönbe kerül mint Ambrus Attila, szabadul, majd belekezd a kerámia bizniszbe, abból meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Mióta szabadult,foglalkozik ezzel a mesterséggel.Ezt a hírnevére alapozta meg,vagy hírnév nélkül is meg lehetne ebből a termékekből élni ?

Neked szimpatikus mint ember ? Nekem pl. igen,de azért nem rendelnék mondjuk 30 rugóért tőle egy kerámia vázát például :)


2019. febr. 17. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Láttam a Filmet,sztm egész jó film..... Noha,aligha rühellem a mai magyar filmeket.Régieket jobban méltányolom.....


Szóval kérdésedre visszatérve,nem vennék vázát tőle. Utálom a vázákat,és a kézműves termékek nem vonzanak.


Valszeg,ő azért csinálja,mert valójában megtalálta,azt amit hobby szinten is szeret (vagy jól kitanulta az eltöltött évek alatt,és megszerette).


Többek között,milyen hírnévre gondolsz??? Az,aki bankokat rabol(t),sztd az emberek szemében pozitív hatást kelt? Úgyvélem aligha....


Végülis megkapta a büntetését,ill. nem gyilkolt..úgyérzem megérdemel egy esélyt,hogy visszailleszkedjen.De semmiképp nem hős,vagy bármi más.

2019. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért tud megélni belőle, mert már ismerik a nevét, és legtöbb vásárlóját nem a termék vonzza, hanem a készítője. Egyébként ha valaki csak ilyesmivel foglalkozik, abból nem lehet megélni, hacsaknem talál ki valami nagyon egyedi dolgot, vagy épít fel egy nagyon jó marketinget hozzá. Az embereknek egy nagyon szűk rétege vásárol csak ilyen kézműves cuccokat.
2019. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván leülte azt amit megérdemelt, de a média csinált belőle sztárt, tette híressé.

Szerintem ez nem egy jó dolog , mert elég torz képet mutat a bűnözőkről.

2019. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Egy jó keramikus meg tud élni kedves kérdező.


Ami Ambrust illeti egy köztörvényes bűnöző akiből a média celebet csinált. Nos a bűnözőket és a celebeket is utálom és továbbra is az a véleményem, hogy egy aljaember. Ó és nem vennék tőle kerámiát. Egy bankrablás megbocsátható, de az, hogy ő ettől "sztár" lett és ezzel haknizik az már nem.

2019. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Sztár lett? vagy én éltem túl sokat Németországban..... :D


Állítólag a filmből nem kapott jogdíjat,legalábbis ezt hangoztatják. Emellett, persze hírnevet kapott,de ettöl nem hinném,hogy több megrendelése volna,mint a mostani befuccsoló Szarvasi Gyárnak,ahol veszik a Presszó gépeket,mint a cukrot. AZ érdekeltség,nem ilyen irányba fordult...Talán inkább az,amit a korábbi válaszadó is írt,hogy jobb színben tűnik fel az embernek.

2019. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem van, aki meg tud élni belőle.

Olyan a szememben, mint bárki más: vannak szimpatikus és nem szimpatikus vonásai is - és lényegében nem is ismerjük, ki tudja, milyen, csak azt látjuk, amilyennek ábrázolják. Nem gyilkolt, nem nyomorított meg senkit, leülte a büntetését, megérdemli, hogy kapjon egy esélyt.

Sztárolták még akkor is, amikor szökésben volt, nem kell sztárolnia magát, fújják a habot körülötte az aktív közreműködése nélkül is. Miért ne használná ki?

Szépek a munkái, de drágállom az árukat, ezért nem vennék tőle (de ilyen áron akkor sem vennék, ha más árulná.)

2019. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha jól tudom vásárokba jár,azok meg vannak leginkább vasárnapokon,meg időnként szombaton,szóval nem napi szintű.

vannak vásározós ismerőseim,de ők olyasmit árulnak amire tényleg igény van,mint pl ruhanemű.

nehezen tudom elképzelni,hogy a kerámiákból akkorát húzna bárki is rajta kívül.

inkább az lehet,hogy selfizik az emberekkel,eldumálgat velük,meg aláírja a terméket.

szerintem inkább haknizik a hírnevével.

2019. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy kis hírneve lett a dologból. Amúgy meg már akkor sokan drukkoltak neki amikor még aktív volt, valahogy én sem tudtam szegény bankokat sajnálni, azok több embert tettek tönkre, Ambrus meg nem bántott senkit sem.
2019. febr. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!