Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 18 évesen nem...

Normális, hogy 18 évesen nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem öreg vagyok már. Volt eddig 1 plátó szerelmem, aki rám se nézett és egy 3 hónapos kapcsolatom, de hiába volt aranyos a srác nem alakultak ki érzelmek, így szétváltunk. Félek, hogy sose lesz szerelmem és ha férjhez is megyek az se szerelembőll lesz majd, csak végső elkeseredésből mert már 30 felett leszek :(((
2019. febr. 17. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos majd eljön az aki neked kell.

Nem muszáj azt most 16-18 évesen. Ráér később is, és legalább úgymond jobban megfogod becsülni azt aki majd melletted lesz.

Meg a szerelem az amúgy is majd elfog múlni. Ne gondolkodj ezen szerintem, mert ennek magától kéne jönnie úgyhogy nem is gondolnád most, h veled ez meg fog történni hogy pont azon a helyen és azzal a személlyel. Légy nyitott és kedves:)

2019. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiről nem vagy még lemaradva.
2019. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már 22 vagyok és én sem voltam még szerelmes. Nincs olyan, hogy "túl késő", hogyha szerelemről van szó. Láttam már olyan idős házaspárt, akik annyira szerelmesek voltak, mint a fiatal tinik, olyanok voltak, mint egy lángoló gázkazán, csak úgy égett a levegő körülöttük.


Nyilván nem mindenki tapasztalja meg ezt, de nem kell félned, még bőven van időd megtapasztalni a szerelmet.

2019. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen voltam először szerelmes úgy igazán. Nagyon durva érzés, nem is tudtam, hogy létezik ilyen!


A szerelem ritka dolog, sok embernek egész életében nem jut, másnak meg több is. Nem igazán lehet kiérdemelni, főleg a szerencsén múlik sajnos.

2019. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves koromban én sem voltam még soha szerelmes, nem ia hittem, hogy leszek. Most 27 évesen öt éve vagyok együtt a párommal.


Nem vagy lekésve semmiről.

2019. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A plátói szerelem is szerelem. Ha arra vagy kíváncsi, hogy normális e, hogy nem voltál még viszonzottan, akkor igen, normális, az ilyesmi nem kor, hanem szerencse kérdése.
2019. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális. valamiért furán aranyos kérdés egyébként :D de nem kell idegeskedni emiatt. erőltetni nem lehet.
2019. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!