Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
Micc_ nevű felhasználó kérdése:

Mi a véleményetek Mea Gold nevű Youtuberről? Kedvelitek a videóit?

https://www.youtube.com/user/CrystalMakeupStudio

febr. 19. 12:17  Privát üzenet  

A válaszok
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Igen nagyon kedvelem. Én is így gondolkodom a legtöbb dologról.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 19. 12:25 Privát üzenet
Igen, szerintem aranyos és pozitív. Én már a youtube csatornája előtt is olvastam a blogját. Több ilyen ember kéne! ☺

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 19. 13:22 Privát üzenet
Nem ismerem, de nagyon hasonlít August Ames színésznőre.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 19. 13:45 Privát üzenet
Belenéztem két videójába, de egyiket sem bírtsm másfél percnél tovább. De ha valakinek erre van igénye, akkor nézze nyugodtan.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 19. 18:04 Privát üzenet
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Elsőre valóban idegesítő az akcentusa, de meglehet szokni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 19. 18:11 Privát üzenet

Az akcentusa legkisebb dolog. De olyan baromságokról beszél és olyan stílusban, hogy az valami borzalmas.

Eleve nem szeretem ezt a nagyzoló stílust. Az egészből annyi jön le, hogy "csorgassátok a nyálatokat a gazdagságomra, prolik". Clickbait címek, amik aztán egy teljesen érdektelen és haszontalan videót takarnak. Kb mintha a nőklapja, vagy valami hasonló szennylap youtube oldala lennd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 19. 19:04 Privát üzenet
Egy komplexusos no, aki gorcsosen probalja bizonygatni, hogy neki bejott az elet es elfogadta magat, mikozben minden posztja arrol szol, hogy a tobbi plasztikazott no milyen gaz, o 100% termeszetes (a mumellevel, termeszetesen). Mindenki, aki nem koveti az o felvilagosult Insta-eletmodjat az egy “buta, lehuzo, IGAZI MAGYAR proli” - gondolom ha beolvas a videojaba, engem is igy fog jellemezni :) Csak annyi a kulonbseg koztunk, hogy en egesz eletemben ugy eltem, mint o, megsem a neten ba...tatok kozeposztalybeli noket

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 14. 08:40 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Polgár sakk-lányok közül Zsuzsa, Zsófi vagy Judit szerintetek a szebb? Illetve a belsőjük miatt melyiket kedvelitek jobban? Miért?
Mi a véleményetek az ASMR-ről? Hallottatok róla? Kedvelitek? Vagy nagyon furcsa?
Kedvelitek a hajléktalanokat vagy utáljatok őket? És miért?
Jobban tetszik nektek az az idő, ami ma volt, vagy inkább az elmúlt napok fagyos időjárását kedvelitek jobban?
Utáljátok, kedvelitek vagy közömbösek vagytok az erdélyi magyarokkal szemben?
Mi a véleményetek Jake T. Austin-ról? Ti kedvelitek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!