Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek fél év alatt,...

Mit tehetek fél év alatt, hogy közelebb jussak önmagamhoz?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést :)

szóval úgy alakult, hogy elvégeztem egy képzést, ami azt hittem az álmom, de már nem az, erről bővebben nem beszélnék. Szeptemberig szeretném eldönteni mit szeretnék tanulni, dolgozni (van munkám egyébként), persze addig sem áll meg az élet, sportolok és angolul tanulok és próbálom megtalálni önmagam, hogy mit is szeretnék az életben.

Szóval bármilyen tippet szívesen várok, mi az ami segíthet :)



2019. febr. 19. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el dél amerikába és vegyél részt egy ayahuasca szertartason. Garantáltan megsimered magadat .
2019. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Járhatnál valami önismereti kurzusra, vagy pszichológushoz, akivel ilyen témában beszélgetnétek, mehetsz pályaválasztási tanácsadásra, beszélgethetsz erről szülőkkel, barátokkal, ha eddig nem tetted, elkezdhetsz naplót írni, vagy nem, de csak erről a témáról írogathatsz, ami eszedbe jut, hogy rendszerezd a gondolataidat.

Bár nekem az a véleményem, hogy ennek nem lehet, nem tudsz határidőt szabni. Vagy eszedbe jut, mi szeretnél lenni IGAZÁN, vagy nem. Ha erőlteted, lehet, hogy ismételten rossz döntésre fogsz jutni, mint ahogy legutóbb. Várd ki. Próbálj ki többféle munkát, hogy lásd, miben vagy jó, mi tetszik. (Ez persze csak akkor "játszik", ha olyan környéken laksz, ahol van erre lehetőség.)

2019. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önismereti tábor, csoportdinamikai tréning segíthet önmagad megismerésében.
2019. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden álom, álomnak tűnik, amíg meg nem ismered az álom mélységét, mert azzal már a hátrányait is megismered gyakorlatban. Elméletileg tudni valamit semmit sem jelent, hogy ez az álmod, csak feltételezed, és ez mindennel így az életben. Minden csalódást okoz, ezért inkább az előnyeire érdemes fókuszálni, kevésbé a hátrányaira, én itt rontottam el.
2019. febr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam kristálytisztán kijött, hogy olyat kellett volna tanulnom, amit már gyerekkorban is nagyon szerettem csinálni. 2 ilyen dolog van, de én más irányba mentem, elég nagy volt a stressz rajtam akkoriban + nem kaptam felnőttől normális iránymutatást, sőt, ellenkezőleg.

azért olyat tanultam, amihez van tehetségem, de így utólag visszanézve máshogy kellett volna, hogy alakuljanak a dolgok.

szerintem írj egy listát, hogy miben vagy tehetséges, mi az, ami már gyerekként/kamaszként is foglalkoztatott, és figyelj az álmaidra éjszaka, mert onnan is jöhet iránymutatás (nekem abszolút jött).

2019. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!