Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy egy...

Voltatok már úgy, hogy egy telefonbeszélgetés után az illető azt hitte letette a telefont és hallottátok hogy ėpp rólatok mond olyat ami nektek nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés
jeleznėtek neki hogy hallottátok? vagy a bėkessėg kedvėėrt nem mondtok semmit..?
2019. febr. 20. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább olyan volt, hogy előbb nyomott rá a hívásfogadásra, mint ahogy bele szólt volna, és hallottam a motyogást, hogy "na, mit akar ez már megint".

Nem nagyon érdekelt, munkakapcsolat.

2019. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem velem, de egy ismerősömmel volt ilyen, de ott ő volt az a fél aki azt mondta, hogy miért zavarja állandóan a másik. Nem mondták konkrétan vissza, de onnan kiderült, hogy azóta minden beszélgetés előtt rákérdez a másik, hogy nem zavar-e.
2019. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, nekem kissé furcsa szokásnak tűnik, hogy a beszélgetés vége után nem bontod a vonalat, és nekiállsz hallgatózni.
2019. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ösztönösen kinyomom ha vége
2019. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

3. Ez abszolút nem furcsa, van olyan, hogy valaki rögtön az elköszönés után beszél valakihez, és visszaemeled a füledhez a telefont, mert azt hiszed neked akar még mondani valamit.

Nekem is van ilyen üzletfelem, folyton jár a szája, felhív, de még akkor sem hozzám beszél először mikor bele szólok, meg akkor is mondja ezerrel mikor már elköszönt, és fülelek, mert azt hiszem még hozzám beszél.

2019. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igy történt ahogy az utolso irta.. elköszönes utan a nevemet hallottam, ezért azt hittem mėg akarnak valamit mondani. emiatt maradtam vonalba. es az. én estemben nem is a hivofėl volt sėrtő hanem aki vele egyszobában volt. akivel beszėltem mėg mondta is hogyėg szerencse hogy kinyomott es nem hallottam..
2019. febr. 20. 14:18
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egyik rokonunk épp így bukott le. Szóval van ez az öreg házaspár, anyám rokonai és minden évben több hetet töltenek Bp-n a lányuknál, ezalatt anyám (és én) vigyáztunk a házukra, szellőztettünk, virágot öntöztünk stb. Előttünk mindig tök jószándékúnak mutatkoztak, anyám hetente látogatta őket, volt hogy én is mentem de egyébként kicsit képmutatónak tartottam ahogy nagyzolnak a régi pesti életükkel. Szóval egyik nap telefonáltak, aztán sem anyám, sem ők nem tették le a telefont. Egyszer csak anyám hallotta hogy valami hang jön a telefonból és kb. 1 órán keresztül végighallgatta, ahogy a 2 öreg a lányuknak szid engem és őt. Olyanokat mondtak rólunk, hogy anyám kitartatja magát apámmal, hogy én csavargok és lógok az iskolából, stb. tehát igyekeztek befeketíteni minket a lány előtt aki egyébként alig ismert minket, így értelme se sok volt a dolognak. Mindenesetre ezzel megszakadt köztünk a "kapcsolat".
2019. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fordítva már volt, vége is lett mindennek...
2019. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!