Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni, hogy is mi is a helyzet. Tavaly végeztem a képzésemmel, amivel tavaly nyáron tök jól el is helyezkedtem, és mellette elkezdtem egy másik képzést is, amit a munkahelyen is rugalmasan kezeltek. Minden rendben ment egészen decemberig, amikor az egész céget felszámolta a város (városi tulajdonú cégről beszélünk) és mindenkit elbocsátottak. Ekkor kezdődött az egész, suli mellett (ami levelezős) kerestem állást szám szerint 15-el egyeztetem és semmi. A szüleim látva a vesszőfutásomat felajánlották, hogy visszaköltözhettek és, hogy ne legyek szarba fizetik a tb-ét meg a többit.

Most a kérdés, szerintetek elfogadjam vagy ne? Egy felöl, elfogadnám más felől meg nem? Mit tegyek szerintetek? Értelmes véleményekre vagyok kiváncsi hátha? 23/F



2019. febr. 20. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Van más lehetőséged?

Ha nincs munkád hogy fogod fizetni a tb-t albérletet.

Persze nyugodtan fogadd el, és köszönd meg nekik hogy segítenek.

Közben ugyanugy kereshetsz munkát.

2019. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd reálisan a dolgokat. Mennyi tartalékod van? Meddig tudnál megélni belőle? Ha 3 hónapnál kevesebb, akkor költözz haza. Örülj neki, hogy a családod támogat téged, mást érettségi után kitesznek, hogy boldoguljon ahogy akar.
2019. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2019. febr. 20. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rosszul erzed magad a miatt, hogy kisegitenek fizessd vissza kesobb. Mindenkepp fogadd el, ne kerulj hatranyos helyzetbe csak azert mert tul hiu (vagy akarmi) voltal elfogadni segitseget.
2019. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!