Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi idősen "örökbefogadás"...

Ennyi idősen "örökbefogadás" milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Hamarosan elvégzem az egyetemet, addigra leszek 24 éves.

Sokszor egy-egy kósza ötlet erejéig eszembe jut, hogy talán van valahol egy 60 éves Ica néni, akinek nincs gyermeke, és nagyon szívesen örökbefogadna, eltartana, fiaként szeretne... beíratna középiskolába, stb.


Lehetnék újra 15 éves.


Tehát 24 évesen újra középsuli, aztán újra egyetem.


Amúgy jól megvagyok itthon, nagy szeretetben, de mi lesz egyetem után? Dolgozni kell, de mi lesz, ha a gonosz idegen felnőttek beszólnak, hogy még mindig gyerek vagyok?


Tudom, hogy hülyeség, meg csak ötlet szinten merült fel, de mégis mi a véleményetek?



2019. febr. 20. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az infantilizálódás helyett olvass utána a kapunyitási pániknak. A valahol élő Ica néni helyett szeresd a szüleidet, amúgy a 60 éves az nem néni. Még 5 évig dolgozni fog.
2019. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Részben értem, mire gondolsz, nekem kb nem volt gyerekkorom, sokáig vágytam rá még felnőttként is, milyen lenne, ha lenne valaki az életemben, aki helyettesítené valahogy a szüleimet.

Mármint, olyan szüleim korú egyén, akihez fordulhatnék a problémáimmal. Rettenet egyedül vagyok néha.

Viszont miért kéne iskolába járni újra, nem volt elég egyszer?

Sokkal jobb dolgozni, mint az egyetem, mondom ezt úgy, hogy csináltam már mind a kettőt.

2019. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy 24 évesen ideje felnőni és elindulni a saját utadon, dolgozni és hajtani azért, hogy elérj valamit.
2019. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyukám a legjobb barátom... de ezt amit én itt leírtam, szerintem nem vállalná be :D
2019. febr. 20. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jól éreznéd magad nálad 10 évvel fiatalabbak között? Szerintem hamar céltáblává válnál, gúnyolnának.


Egyébként 24 évesen, egyetemi végzettséggel nem iratkozhatsz be normál gimnáziumba, legfeljebb estibe, ha letagadod a végzettségedet. Az meg már nem annyira mulatságos.


Mi lenne, ha nem a múltat, hanem a jövőt terveznéd meg? Hmmm?

2019. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!