Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valamit...

Tudtok ajánlani valamit amivel megerősíthetem az eltökéltségemet?

Figyelt kérdés

kitűztem magam elé egy célt! és szeretnék mindent meg tenni hogy sikerüljön azonban vannak olyan pillanatok amikor nagyon magam alatt vagyok, kétségbeesett hogy talán sosem fogom véghez vinni


ezért szeretnék ilyenkor valamit amivel erőt meríthetek mert ez nagyon fontos nekem hogy meg legyen

lehet ez inspirációs zene, okkultizmus, placebo, pszichológia, vagy bármi amivel elérhetem



2019. febr. 21. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor így érzel gondolj arra, hogy ha eléred a célod boldog leszel. És ez vigyen előre.
2019. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell semmi ilyen

nehéz látni, de olyankor abba gondolj bele, ez most csak egy gödör amiből kimászol hamarosan és megint látni fogod az utat a célod felé

2019. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a motiválós videó ami mindig ad egy plussz erőt

https://www.youtube.com/watch?v=_UOqTu2Wiic

2019. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én mindenképpen ajánlom elolvasásra A kiemelkedően eredményes fiatalok 7 szokása c. könyvet (Sean Covey írta). Nekem rengeteget segített; ad egy rendszert az életednek, amellet elképesztően jó motiváció is.

Hajrá egyébként! :)

2019. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!