Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok ajánlani valamit amivel megerősíthetem az eltökéltségemet?

kitűztem magam elé egy célt! és szeretnék mindent meg tenni hogy sikerüljön azonban vannak olyan pillanatok amikor nagyon magam alatt vagyok, kétségbeesett hogy talán sosem fogom véghez vinni

ezért szeretnék ilyenkor valamit amivel erőt meríthetek mert ez nagyon fontos nekem hogy meg legyen

lehet ez inspirációs zene, okkultizmus, placebo, pszichológia, vagy bármi amivel elérhetem

Keress kérdéseket hasonló témákban: ember, érzelem, akarat, eltökéltség, cél, feladat, zene, művészet, lélek, elme

febr. 21. 23:33  Privát üzenet  

A válaszok
Amikor így érzel gondolj arra, hogy ha eléred a célod boldog leszel. És ez vigyen előre.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 21. 23:50 Privát üzenet

nem kell semmi ilyen

nehéz látni, de olyankor abba gondolj bele, ez most csak egy gödör amiből kimászol hamarosan és megint látni fogod az utat a célod felé

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 22. 07:26 Privát üzenet

nekem ez a motiválós videó ami mindig ad egy plussz erőt

https://www.youtube.com/watch?v=_UOqTu2Wiic

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 22. 11:59 Privát üzenet

Én mindenképpen ajánlom elolvasásra A kiemelkedően eredményes fiatalok 7 szokása c. könyvet (Sean Covey írta). Nekem rengeteget segített; ad egy rendszert az életednek, amellet elképesztően jó motiváció is.

Hajrá egyébként! :)

# 4/4Időpont márc. 2. 13:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!