Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fatorexiam van. Szerintetek...

Fatorexiam van. Szerintetek normalis?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok es 120kg. Szeretem a nagy hasamat. Es hizni szeretnek még. Imadom hogy a hasamon a háj egyre több es több.

2019. febr. 22. 04:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Megértem, hogy így jól érzed magad, nincs ezzel semmi baj. De azért ne hízz tovább, mert magatehetetlen leszel.
2019. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

És azt is szeretni fogod, ha nem tudsz majd kikelni az ágyból, mások fognak vizes ronggyal pucolni és a sejhajod kitörölni? Mert az jön! És szeretni fog kelleni az egészségügyi bajokat is: a cukorbetegséget, szívelégtelenséget, alávis apnoét, vérnyomás gondokat, tönkrement ízületeket és a gyermeknemzési képtelenségedet is.

Illetve azt, hogy ha immobilra zabálod magad, akkor vaakinek el kell tartania, mert a budiig se tudsz kimenni, így persze dolgozni se dolgozol, csak eszel és szívod az oxigént mások elől.


Szóval mielőtt nagyon szerelmes leszel a hasadba, gondold át ezeket is.

2019. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem normális.

Ugyanolyan betegség mint az anorexia csak a másik irányban.

Pszichológusra van szükséged, mielőtt komolyabb bajod lesz.

2019. febr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tiszában vagyok mindennel amit irtatok. Számításba vettem. Nyilván nem magatehetetlenségis akarok hizni:) illetve dolgozó ember vagyok csak ugy hozza tennem.
2019. febr. 22. 06:56
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem sokáig.
2019. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%

Persze, minden mentális betegség normális.


Milyen választ vársz?

2019. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem miért kell bántani mindenkit aki egy kicsit is más. Én is 100+ kiló vagyok és a mekiből írok. És pont nem érdekel, nekem ez így jó. Ahogy a kérdezőnek is.
2019. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7 pacsi. Jo etvagyat:)
2019. febr. 22. 07:17
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén szólva el nem tudom képzelni, mit élvezel ezen :( Én hasonló súlyban vagyok, mint te, és hatalmas, hájas hasam van. Iszonyatosan gyűlölöm. Mit lehet ezen szeretni, amikor tönkreteszi az életemet. Ráadásul a hasi háj nagyon veszélyes. El fogunk patkolni hamarosan.
2019. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#9 nem teljesen tudom megmagyarazni. De szeretem hogy remeg a háj rajta. Hogy kezd lógni mert annyi háj összegyűlt ott.
2019. febr. 22. 07:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!