Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is rettegtek a jövőtől?

Ti is rettegtek a jövőtől?

Figyelt kérdés
Például életetek eddigi folyása és/vagy a környezetetekben látottak miatt?
2019. febr. 22. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A jövőd többnyire magadnak alakítod. Persze vannak olyan dolgok amire nincs ráhatásod, de minden problémát meg lehet oldani.
2019. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Piszukosul nem.... attol rettegek bazze,h hó végén h jövök ki NULLLÁRA!
2019. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet minden problémát megoldani és marhára nem rajtad múlik minden!
2019. febr. 22. 11:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem rettegek, szimplán csak semmi jövőképem nincs.


Elfogadom, hogy vannak számomra elérhetetlen, vagy nehezen elérhető dolgok, vannak elérhetőek és vannak a mindennapi nyűgök.


De persze ha megint csak rinyálás a kérdés célja, akkor semmi értelme válaszolni.

2019. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jövőképem az végképp nincs. :(



Ha zavarnak a negatív (azaz az életről szóló) kérdések, valóban nem kell válaszolni.

Aki (önhibáján kívül) maga alatt van, abba nem kell még egyet belerúgni.

2019. febr. 22. 11:05
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyébként meg szimplán érdekel, ki retteg szintén. Felmérés.



Az ország helyzete egyre rosszabb. Közeleg a világválság. A környezetvédelmi problémákat csak az nem ismeri el, aki nem akarja.

Ki tudja, mi lesz a klímamenekültek miatt?

Vagy úgy egyáltalán milyen globális katasztrófák jönnek?

A III. világháborúval mi lesz?



Akkor egyén szintjén: befolyásolnak a mentális betegségek, testi betegségek, válság, ország helyzete, rokonok, pénzügyi helyzet, barátok, munkahely minden.

2019. febr. 22. 11:12
 7/16 anonim ***** válasza:
3. világháború...... :D Dél-Kelet Ukrán háború már nem is izgat?
2019. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen jövőtől?
2019. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem rettegek, mert nagyrészt én alakítom. Egyelőre amit a fejembe vettem, azért megdolgoztam és azt el is értem, továbbra is ezt fogom tenni. Sok tervem és célom van, értelmet adnak a napjaimnak. A globális problámákból fakadó életveszélyes dolgok szerintem nem az én élettartamom alatt fognak bekövetkezni, de ha mégis, akkor majd ráérek akkor aggódni rajtuk. Addig minek? Úgyse tehetek ellene semmit, tehát semmi értelme stresszelnem rajta. Az élet többi területén is így állok a stresszhez, ha valamin tudok változtatni akkor azért nem stresszelek rajta, ha valamin nem tudok, akkor azért. Nem magától jött, de pár év alatt kifejlesztettem ezt a hozzáállást és jelentősen jabult is az életminőségem.

Én nem akarnék rettegésben leélni egy életet és nem értem miért nem kezdesz ezzel valamit ahelyett, hogy csak panaszkodsz róla. Sose tudtam empatizálni ezzel a tehetetlen, lusta hozzáállással, de persze kinek mi.

2019. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen rettegés?
2019. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!