Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem találkozok mostanába...

Miért nem találkozok mostanában sose rockerekkel? Kihaltak?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek Magyarország nyugati részén. Az osztályomból senki se hallgat rockot, de az ismerettségi körömből se. Nem is nagyon tudok olyan emberekről aki szereti. Ennyire nem divat már?

Én csak rockot hallgatok, de nem nagyon hangoztatom, mert nem akarom, hogy úgy nézzenek rám mint valami földönkívülire xd

Múltkor is beszéltem neten 1 sráccal és meghívott, hogy menjek vele nyárn soundra, mondom neki, hogy én az olyan zenét nem szeretem, de mehetek. Kérdi, hogy mit hallgatok? Elmondtam, ki volt akadva, hogy azt hogyan lehet? (nem, nem death, black metál)


2019. febr. 22. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nem annyira divat, de azért sokan szeretik így is csak nem nyomják annyira a köztudatba a rockot
2019. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudnod kéne, hogy "Amíg a Föld kerek...". A zenei ízlés nem divat kérdése. Voltak, vannak, lesznek rockerek, max te nem veszed észre.
2019. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rockot, de csak hallgatni. Minden más rájuk jellemző viselkedést hanyagolok.
2019. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a rockot, szeretem a metált is, még a black metált is. Meg ezen kívül még nagyon sok mindent.

Most tényleg számít, hogy divat vagy sem? Ha szereted hallgasd, nincs benne semmi szégyellnivaló. Rengeteg igényes rockzenekar van.

Ha meg valaki kiakad a zenei ízléseden az nem neked ciki, hanem az illetőnek. A zenei ízlés is teljesen szubjektív. Mindenki maga tudja mit szeret. Ezen nincs mit kiakadni.

2019. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

" Voltak, vannak, lesznek rockerek, max te nem veszed észre."


Győri vagyok, kb. 5 éve láttam utoljára rockert.

2019. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
Felénk (Debrecen) vannak. Vagy csak én járok olyan helyekre ahol nagyobb számban fordulnak elő, bár az utcán is szoktam darkos embereket látni.
2019. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kinézetemből senki se jönne rá,hogy kemény metalt hallgatok. Magam szerint visszahúzódó, de kedves ember vagyok, sokat mosolygok, és színesen öltözködöm, a mai divat szerint. Mindig csodálkoznak, amikro elmondom mit hallgatok :D

30N

2019. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szoktak hallgatni az emberek rockot! De jobban belegondolva tényleg nem látok én se látok már szegecses karkötőket, zenekaros fekete pólókat, meg acélbetétes bakancsokat.


Ma már minden "menő manó" vagy így néz ki: [link] vagy pedig ilyen "telepi gyerek" (full cap + Nike cipő).

2019. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Még reménykedhetsz, épp most találtak valami kihaltnak hitt galapagosi teknőst.
2019. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is feltűnt, hogy eltűntek a rokkerek. Pedig a kamasz korom arról szólt :( Gondolgom olyan lesz, mint a punk. Átalakul valami nyalas xarrá, és eltűnik az igaz lényege végleg.
2019. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!