Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg a...

Hogyan értethetném meg a rokonaimmal, ismerőseimmel, hogy inkább öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé félresiklott az életem, használhatatlan diplomát szereztem, éveket pocsékoltam el feleslegesen, adósságot halmoztam fel, miközben az utamat kerestem, hogy mihez is kezdjek magammal, amire azóta sem jöttem rá. Most pedig elérkeztem oda, hogy semmi kedvem nincs tovább kínlódni, nincs munkahelyem, nem vesznek fel sehova (nincs tapasztalat, végzettség, kapcsokat), nincs lehetőségem most már tanulni sem, mivel elfogyott a pénzem, szüleim sem támogatnak, nincsen állami félévem sem, a hitelkeretet is kimerítettem. Nagyon kilátástalan az életem, ráadásul nincsenek barátaim, nincsen barátnőm sem (nem volt sosem), ráadásul nemzőképtelen vagyok, gyerekem sem lehet. A motivációm a kitöréshez ennek megfelelően nulla, nem érdekel komolyabban semmi.
2019. febr. 23. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek, nagyon szépen kérlek, ne a szegedi vonat elé ugorj. Én hazavárom a párom. Köszi.
2019. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát, amikor a hulládat fogják nézegetni, hogy azonosítsák a hulládat, akkor már meg fogják érteni.



De addig meg nyilván megpróbálnak lebeszélni róla, mert szeretnek.

2019. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Aki öngyilkos akar lenni az nem szól senkinek.
2019. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Honnan veszed, hogy nemzőképtelen vagy, ha még barátnőd sem volt?
2019. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez ilyen magyar átok...Szerintem egyenlőre vállald el a legszarabb melót is abból kuporgass össze annyit, amennyi elég kijutni külföldre.Mégmost, amíg fiatal vagy és nem köt ide család meg egyebek.
2019. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj privátot!!!! Mindenképp!!! Az öngyilkosság nem megoldás semmire.

Az meg egy baromság,hogy aki az lesz az nem beszél róla. Bar*marcúak azt hiszik tájékozottak a sablonos közhelyekkel. Írj privit hidd el nem olyan rossz a helyzet.

2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyárak, vendéglátóhelyek, takarítók...

csak az nem talál munkát, aki nem akar...

Ja, hát vezető nem leszel tapasztalat nélkül, az ugye fix...:D

2019. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!