Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek volt már olyan...

Valakinek volt már olyan esete, hogy zaklatták este az utcán?

Figyelt kérdés
Csajok, valamelyőtöknek volt már olyan esete, hogy este az utcán zaklatták, rátámadtak vagy ilyesmi? És hogyan reagáltatok?

2019. febr. 23. 11:35
 1/8 anonim válasza:
Hát velem nem...
2019. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nappal is volt. De csak a szája nagy, cselekedni nem mer
2019. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez azért a szerencsésebb eset...
2019. febr. 23. 11:57
 4/8 anonim válasza:
100%
Pesti vagyok és ott történt a szitu:D hajnalba sétáltunk a szórakozóhelyről a barátnőmmel hozzájuk, de se villamos-se a többi tömegközlekedés nem üzemelt, hajnali 2 lehetett. Taxira pedig nem volt pénzünk. Háromnegyed órás séta volt, és egy hármas zebránál egy részeg férfi járkált. Én rá sem hederítettem, de a faszi erőszakoskodott. Folyamatosan beszélt hozzánk és barátnőm kis naiv, jó lelkű, így kedvesen visszaválaszolt neki. Tudtam, hogy ez rossz döntés részéről. Az idegen nagy darab férfi a nyomunkba eredt és folyamatosan dumált, és mikor egy sötét részhez értünk elhallgatott. Szerencsére pont hátrafordultam és annyit észleltem, hogy a nyakamba lohol már és a kezével nyúlt volna a hajamért, gondolom, hogy lehúzzon vele a földre. Nagyon megijedtem, oldalba böktem barátnőm és mondtam neki, hogy szaladjunk. Futott még utánunk egy darabig, de aztán kifulladt a férfi. Mi pedig majdnem hazáig vagyis barátnőmékig szaladtunk. Ha nem kapcsolok hirtelen akkor esélyes h rosszabbul végződött volna az este :(
2019. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uhh :( szerencsére nem lett semmi bajotok :)
2019. márc. 9. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor persze sehol egy rendőr, tipikus...:(
2019. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos :( persze ma délelőtt azért épp láttam két rendőrt az utcán sétálni.....na idén sem fogok már ilyet látni felénk....:(
2019. márc. 10. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem odajött egy részeg gyerek dumálni, nem fogta fel, hogy nem érdekel és hogy van barátom,végül már inkább a telefonba voltam bajlódva, mire ő azt elvette és azt mondta csak akkor adja vissza ha kimegyünk, kimentünk vissza adta, elkezdett taperolni a pinámnál, jött utánam nem hagyott békén, mivel mindig volt nálam paprika spray elővettem és fenyegetem, hogy ha mégegyszer hozzám ér akkor lefújom, ő nem félt odaállt elém, na nekem itt telt be a pohár, igy telibe szembe fújtam, erre elkezdett sirni majd ő is én is VÉGRE hazamehettem. Mindenki hülyéz az ismerőseim közül, pedig én azt mnodom, hogy mázlista voltam, hogy volt nálam paprika, mert lehet megakart erőszakolni azért mondta, hogy menjünk ki.
2019. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!