Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégente egyedül érzem...

Hétvégente egyedül érzem magam és unatkozom. Mit tegyek? Ti mit csináltok ez ellen?

Figyelt kérdés
Szingli vagyok és egyedül élek.
2019. febr. 23. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, Te mit tegyél, én piálok. De nem ajánlom senkinek.
2019. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szingli vagyok és egyedül élek, mégis kevés a hétvége ahhoz, hogy mindenre legyen időm (háztartás, pihenés, hobbi, család).
2019. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezek közül nekem a család marad ki. A másik hármat én is csinálom.

De olyan élvezhetetlen időtöltésnek élem meg a hérvégéket.


Igaz, az a néha, pár óra hobbi jó, de ennyi. Ha többször csinálnám csak nyűg lenne.

2019. febr. 23. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Magányosnak én is az vagyok, de hogy lehet unatkozni?


Én, ha nem tanulnék programozást és nem várna csak rám az egész háztartás, akkor is: sport, kreatív hobbik, netezés, filmezés, olvasás?

2019. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen én os elfoglalom magam, csak nem tölt fel amit csinálok. Valahogy többre, másra vágyom.

Jó lenne valakihez szólni, esetleg elmenni vele valahova, de nincs hozzá barátom se.

2019. febr. 23. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Háztartás, barátok, hobbi (nekem fegyencedzés)
2019. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Menj el egyedül. Én ezt csinálom.


Múzeumok, kiállítások, városnézés, kirándulás, kikapcsolódás. Bringázni, túrázni is szeretek. Teljesítmény túrák minden hétvégén vannak, ott nem vagy tök egyedül sem. Plusz mozgás, természet, jó levegő, garantáltan feltölt.

2019. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvagyok, kitalálok magamnak mindig valamit nem szoktam unatkozni :D

Nekem sincs párom, majd lesz ha az élet úgy hozza de szerintem hülyeség emiatt semmit csinálni...

Nem vagyok egy unalmas ember, mindig valamit csinálok :D

2019. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem én is, szerintem nincs más mód, mint elindulni és új embereket lelni. csupán a bátorságot kell még begyűjteni
2019. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Amíg nem jártam hétvégén suliba (amikor meg nem suli van, akkor autodidakta tanulás), addig én is teljesítménytúráztam.


Meg én olyan vagyok, hogy simán felkerekedem és elmegyek fotózni vagy az uszodába, 3/4 óra úszás, újabb 3/4 óra szaunában és jacuzzi-ban döglés.


Vagy épp tekerek 30-40 km-t.


Egyedül, ráadásul nőként.

2019. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!