Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig hullik a haj a Bánfi...

Meddig hullik a haj a Bánfi hajszesztol?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hasznalni a Bánfi hajszeszt és sampont. Mindennap hajat mosok, ezert a sampont mindennap használom.

A. Hajszeszt heti 1x fogom.

Eddig 1x használtam, de nagyon sok. Hajam kihullott, láthatóan sokkal kevesebb van.

Tudom, hogy az elején ez normális hisz megtisztitja a rossz hajszalaktol a terepet, hogy újra regenerálja.

De ez meddig tart?

Most 1 hónapig minden egyes alkalommal ennyi hajam ki fog hullani?

Bevallalnam ha biztosra tudnám, hogy utána segít a hajamon. De tekintve, hogy az én hajam 5 éve nő és ha hullik sem jön vissza az eredeti alakja, félek.

Tehát a kérdesem az, hogy 1x megtisztitja és utána már kezdi regeneralni vagy folyamatosan hullik egy ideig.

Es az is érdekel, hogy utána biztos e a regenerálódas.

Bocsi, hogy hosszú lett!

Köszönöm a válaszokat.


2019. febr. 23. 22:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, elirtam. *5 éve nem nő sehova
2019. febr. 23. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Áhh,ne használd! Semmire nem jó!

Mosd meg szódabikarbónával heti 2x. Picit nedvesen maszírozd a fejbörödbe. A hajmosást ritkábban végezd oszt megjavul.

Ez a bánfi meg a többi csoda sampon tele van vegyszerrel hiába írja rá, h természetes...

2019. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam, de semmit nem használt, csak k@..va büdös lett tőle a hajam. Csalánlevélből készíts főzetet inkább, sokkal hatásosabb.
2019. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apám is használta, nem vált be. Ha férfi vagy és idősebb, akkor ez természetes, a tesztoszteron anyagcsere végtermékére (DHT) lesz érzékeny a hajhagyma.
2019. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 20/N
2019. febr. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!