Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok hallgatni arra a...

Ti szoktatok hallgatni arra a bizonyos belső hangra?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy meg akarunk tenni valamit, egy kis belső hang pedig gyakran megszólal hogy talán ezt mégsem kéne.

Te mennyire szoktatok hallgatni erre a belső hangra?

Azért merült fel bennem ez a kérdés mert az utóbbi időben többször is volt rá példa hogy nem hallgattam rá pedig jobb lett volna. Ma mentem volna egy társasággal kicsit kikapcsolódni de mivel voltak tényezők amik ezt megnehezítették volna és amúgy is valamiért úgy éreztem ma ezt ki kéne hagynom. Nem tudom hogy jól cselekedtem e lehet ez egy jó este lett volna de sajnos ezt sose tudom meg.. talán ez a legrosszabb ebben hogy a legtöbb esetben sose tudjuk meg hogy mi lett volna ha.. viszont lehet hogy ezzel sikerült elkerülnünk valami olyat amit nem akartunk hogy bekövetkezzen. Mit gondoltok? Vannak ezzel kapcsolatban érdekes történeteitek?



2019. febr. 23. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ez a legszarabb az egészben, hogy minden pályán csak egyszer mehetsz végig.
2019. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem hallgatod, kár volt megvenni.
2019. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%
Hát kellett volna arra a belső hangra halgatnod amikor ki írtad ezt a kérdést AU ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK--> MOBILTELEFONOK KATEGÓRIÁBA!!!
2019. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Tökéletes témaválasztás.


- Doktor úr, néha hangokat hallok olyankor, amikor senki sincs a közelemben.

- Mikor szokott ez előfordulni?

- Telefonálás közben.

2019. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hallgatok rá, pedig sokszor kellett volna.
2019. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam, igen, jók a megérzéseim. Általában azt mondja, hogy mit kéne tennem.
2019. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoktam, mert amikor aszondja krrrrr meg khrrrrrrr ott hadtájékon akkor ideje indulni, hogy időben odaérjek.
2019. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!