Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nő vagy férfi van több Magyaro...

Nő vagy férfi van több Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, Ti milyen neműek vagytok? Férfiak, ti milyen nőket szerettek? Nők, ti milyen pasikat?

2019. febr. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
férfi jóval több van
2019. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

KSH adatai :

[link]

1.1.4 ebből. Látszik, hogy több nő van. De az is, hogy az idősebbek között inkább több a nő.

1.1.8 ebből szebben látszik, hogy a 40-50 éves korban van a fordulópont és a nők átlagosan többet élnek.

2019. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy nő vagy, mivel nem nemekre és korosztályra bontva kérdezed, hogy melyik nemből van több.


Lehet hogy nőből több van, de a 18 éves Pistike nemigen lesz kisegítve a 80 éves Marcsi néni létezésével, és fordítva.


Mínusz a cigányok, persze.

2019. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korosztályokra bontva ott a válasz a #2-ben.
2019. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen több a nő, a várható élettartamokat figyelembe véve például.

Én férfi vagyok. Milyen nőket szeretek? Ez így tág fogalom, de pl.: ő-, vagy hasonló kaliberű nő bejönne:

[link]

2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország? Férfi? Nő? ...csökken...
2019. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!