Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a belvárosba megyek mindig...

Ha a belvárosba megyek mindig minden suttyó megtalál hogy adjak pénzt. Ez azért van mert egyedül vagyok és meglátszik valakin ha "könnyű préda"?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán megyek,de ha igen sikerül ezeknek felkúrnia az agyam..

Üzletelnének össze-vissza meg mittomén

Én meg nem tudom őket lerázni egyszerűen.. A metróhoz kell meneküljek mert oda már nem tudnak követni

Ha legközelebb ilyen van,mit csináljak? Mert hiába mondok bármit,nem szakadnak le

19F


2019. febr. 26. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

felesleges beszélgetni velük. szó nélkül menj tovább, a beszédet bátorításnak veszik.

az ilyeneket fejbe kéne lőni, csak hát sajnos büntetnek érte.

2019. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkit megtalálnak, de az ilyeneknek nem adok, amióta egyszer a szemem láttára cigarettát vett abból a pénzből amit adtam (akkor még nem volt nemzeti dohánybolt). Ha viszont valaki szórakoztat, annak képes vagyok sok pénzt adni. Csak az elmúlt két héten 5000 Ft-ot adtam egy utcazenésznek (összesen), mert hatással van rám amit csinál és szinte minden nap feldobja a napom, ő megérdemli.
2019. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne valaszolj semmit, csak menj tovabb. En is ezt szoktam. Ettol nagyon beszoktak idegesedni de nem fog utannad rohangalni.
2019. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bár zenészekkel találnám szembe magam.

De cigók jönnek. Mondjuk van olyan Magyar, akit a beszéde alapján tartok annyira hogy adok aprót de ritka az ilyen

Aztán még a nyugatinál is leállított egy manus,hogy adományt gyűjt. Mutatta a képet hogy kislánynak leégett a háza meg ilyenek és sokan aláírták már és segítettek.. Hát az ilyeneken nagyon megesik a szívem,odadobtam egy 10-est. De ebből se akarok többet,csak hagyjanak már hogy járjam az utamat

2019. febr. 26. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A képes dolgoknak még inkább nem szabad bedőlni. Nem azt mondom, hogy egyiknek sincs valóságalapja, de kinek van ideje és kedve kiszűrni, hogy vajon igaz vagy sem..

Szó nélkül menj tovább! Kit érdekel mit mond? Könnyű préda az aki szóba áll velük.

2019. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is megtalálnak az ilyenek. Gyakran vagyok egyedül a városban. Amikor várom a buszt, vagy van még egy csomó időm suli előtt (estire járok) akkor mindig bemegyek egy kávézóba mert tudom, hogy ott "biztonságban" vagyok. Viszont amikor muszáj várakoznom valahol vagy épp megállok cigizni akkor olyan vagyok mint egy térfigyelő kamera, folyamatosan nézek jobbra-balra, hogy milyen ember közelít felém és ha egy kicsit is úgy néz ki az illető akkor elsétálok az ellenkező irányba. Kiabált már meg cigány torka szakadtából azért mert szóba sem álltam vele, illetve követtek is már. Ezek traumaként értek engem, sírtam, remegtem, minden bajom volt. A többséget általában lerendezem annyival, hogy "Diák vagyok nincs keresetem" "Nincs nálam készpénz csak kártya" "Entschuldigung, ich verstehe es nicht". A zenészeknek szoktam pénzt adni vagy azoknak akik láthatóan fogyatékkal élnek. De az ilyen "tesókáknak" "buszjegyre kell" "kajára kell a gyerekimnek" fenyegetőző embereknek stb. tehát életerős férfinak/ nőnek nem adok mert nem sz*rom a pénzt én sem.


20/L

2019. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

AZ a manus, igazoltatásokat meg ilyeneket mutogatott,hogy honnan,milyen szervezettől van stb..Szóval elhittem.. De mindegy,ha kamu,legyen boldog vele,f..szt érdekli. Van még pénzem,de legközelebb,tényleg nem szólalok meg


Amúgy ez a "trauma" el tudom képzelni milyen lehet

Engem is azért 1-2 napig nagyon szokott zavarni..

2019. febr. 26. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Dugd be a fuled fulhallgatoval es csinalj ugy,mintha nem hallanad.

Csak vigyazz,el ne usdon vmi jarmu vagy kedves kerekparos a jardan.


A belvarosban sok az ilyen keregeto sz.r,ne reagalj sehogy. Menj tovabb. Ha nem feltunoen hasonlit a kulsod egy csovesehez,akkor keregetni fognak.


Sokan ulnek ki unalombol keregetni meg keresetkiegesziteskepp. Van a Nyugatinal egy tolokocsis,akit lattam vmelyik nap aetalgatni es ugy ult vissza a szekebe. Nagy kamugep az is.


Nem szabad adni semmit es akkor lekopnqk a kornyekrol a rohadekok.

Ha raersz,jeletsd me emailen a 6. keruleti rendorkapitanysagra. Ha tudod,fotozd le. Azt is kuldd el. Nevtelenul is kuldhetsz emailt.


06rk@budapest.police.hu


Es elviszik a sok rohadekot.

2019. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ebből is tanultam..kösz srácok..

Már megpróbálom ezt a fos napot elfelejteni..mintha meg sem történt volna

Mondjuk eszembe juttatta azt is,miért is lettem emberfóbiás,miért estem olyan állapotba,hogy az utcára sem volt kedvem ki menni.. Na most kaptam újra egy kis ízelítőt

2019. febr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!