Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen animét ajánlanátok? 🙂

Milyen animét ajánlanátok? 🙂

Figyelt kérdés
Lány vagyok. (ezt azért irtam, h főleg nemhet hűen írjatok😂) Ecchi meg egyéb ilyen fajta le legyen. Shonen is lehet benne de ne arra épüljön fel a történet. Yaoi is megy de inkább fiú-lány páros legyen benne. Legyen benne sok érzelem,olyan amibe bele tudom élni magam. Ha esetleg tudnátok a fentiekhez valamennyire hasónló animét akkor kérlek ìrjátok le!😊Köszi

2019. febr. 26. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy?
2019. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2019. febr. 26. 15:26
 3/11 Rakuyo ***** válasza:
48%
Tate no yuusha lehet tetszene neked ha szereted az olyanokat mint Pl Grimgar,Overlord vagy SAO.
2019. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, romantikus mennyire érdekel, de a fekete lelkemmel most néztem meg a Clannadot, és sírtam. Tehát ebben az érzelmi rész pipa.

Ha még romantikus, esetleg, akkor Toradora!

2019. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Kuragehime

Gosick

Ouran Koukou Host Club

Ore Monogatari!!

School Rumble

ReLIFE

Noragami

Barakamon

2019. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 he84 ***** válasza:
37%
InuYasha, Lovely Complex, Nana, Kimi ni Todoke.
2019. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vercsi62 válasza:
100%
Koe no katachi. Ez egy movie de szerintem tetszene :)
2019. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Osztom az előző kettő válaszát (bár az Inuyashából nem sokat láttam, az pont nem jött be). A Clannadot szintán szeretem! :)


Továbbiak:


Air

Angel Beats!

Clannad


Ez utóbbi három szerzőgárdája (zene, animáció, sztori) elég hasonló, a történeteik koncepciója csak félig fedi egymást. Mindet szeretem. :) A Clannadból van két évad sori, plusz egy alter változat mozi, mind jó, de érdemes időrendben nézni.


Az Angel Beats! szíven üti az embert (eleinte szó szerint, de aztán...), a humora is remek, elvont is, hétköznapi is, érzelmes is, akciódús is.


Air:

picikét elvont, de alapvetően slice of life, hétköznapi, közérthető, érzelmes, magával ragadó, szomorkás, gyünyörű tájakkal. :) Van belőle mozi változat és sori.


Byousoku 5 centimeter:

kiváló grafikájú mozi! Szomorú kamasz szerelmi történet.


Ano hi mita hana no namae ( = ANOHANA) :

Barátság, felnőtté váló érzelmi intelligencia, enyhe misztikummal.


Orange: részben mint az előző, jellegre.


Ao haru ride:

kamaszromantika.


Boku dake ga inai machi:

krimi, azonban erős érzelmi szállal. Picit scifi is: a főhős férfi visszaugrálgat az időben a gyerekkorára, megvédeni a haláltól egy lány osztálytársát.

Nagyon érzelmes, gyengéd, baráti, romantikus.


Kashimashi:

csupaszív shoujo ai (leszbikus, bár nézőpont kérdése, mert eredetileg hetero... majd megérted, ha megnézed. ;) )


Sakurasou no pet na kanojo:

aszociális kamaszok koleszában játszódó slice of life sulis vígjáték, kicsit érzelmes is.


Usagi drop:

egy addig gyermektelen férfi magához fogadja egyik elárvult rokonát, egy 5 éves kislányt, akit addig még nem látott. Tanulságos és aranyos történet, hangulatos, érzelmes.

2019. márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2019. márc. 1. 21:42
 10/11 anonim válasza:

Shigatsu wa Kimi no Uso nagyon jó és az egyetlen romantikus anime amit láttam ha megnézed akkor számits arra hogy szomorú a vége.


17 F

2019. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!