Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem rosszul magam ha...

Miért érzem rosszul magam ha otthon kell maradnom?

Figyelt kérdés
Egyetemre és mellette dolgozni járok , de három napja beteg vagyok és nagyon rosszul érzem magam ez miatt,hogy most itthon fekszek és nem csinálok semmit,naplopónak érzem magam...miért van ez?
2019. febr. 27. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt* ez hogy párkapcsolati probléma?
2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes. :) de gondolj arra, hogy ennyi jár és belefér. :) Csinálj valami hasznosat! Olvass kicsit. :)
2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj.Én is ekkora lelkiismeretfudalást szoktam érezni,ha beteg leszek.
2019. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Talán akkor többet kellett volna az egészségeddel foglalkozni, több gyümölcsöt, gyömbért, citromot, zöldséget kellett volna enni..stb. Ja, és Béres cseppes vizet inni minden nap, és akkor nem lettél volna beteg.


Olvass könyvet, nézz filmet.

2019. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teljesítménykényszernek hívják. sajnálod magadtól a pihenést, úgy érzed, hogy neked 0-24-ben márpedig muszáj produktívnak lenned.
2019. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális dolog, nem mindenki szereti a semmittevést. De szerintem nálam nem lehetsz pechesebb. A szakdolgozatomat kéne írnom, de kötőhártya-gyulladás miatt 5 percnél tovább nem is bírom nézni a képernyőt. És ez akár hetekig is elhúzódhat...komolyan felakasztom magam.
2019. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!