Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves fiúként hatalmas...

25 éves fiúként hatalmas hátrányban vagyok azzal, hogy sokkal (7-8 év) fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Léteznek esetleg olyan műtétek, vagy valami, ami idősebbé tesz kinézetre? Arcszőrbeültetés?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább áldás mint átok. Gondolj arra, hogy 30+ évesen is tudsz majd ismerkedni fiatalabb lányokkal. Engem 25-30 évesen 40+ fazonnak néznek, hát az se jobb...
2019. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan nagy hátrány én 29 vagyok, max ha 20-nak kinézek. Lányok kb. emberszámba sem vesznek.
2019. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Azert ha nem egy szoke vekonyszalu haju valaki vagy elso korben menj el a hazidokidhoz es kerd meg nagyon szepen, hogy kuldjon el endokrinologushoz...azaz vervetel es nezzenek hormonokat. Lehet azzal nagyjabo megoldodik minden. (Lehet az arcszorod is kinone, ha kiderul valami hormon problema es azt rendezik.)


Egyebek: izmosodj es okosodj - azert a testfelepiteseden, ha van rajtad egy kis izom es szep a tartasod akkor azert nem neznel ki egy nyurga ropi esetlen 17-18asnak. Okosodj - egy 25 eves maskepp beszel, tajekozottabb, mint egy 17-18.

Oltozkodj - ne oltozz ugy mint egy tizeneves. Ruhakkal tudod magad sokat oregiteni, csakugy mint megfelelo frizuraval.


Legrosszabb esetben: ejszakazz sokat, dohanyozz es igyal sokat ezzel par ev alatt egy evtizedest tudsz oregedni...de a faradt budos alkeszre nem buknak a nok (haha)

2019. febr. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
minek akarsz öregedni? 15év múlva,meg majd sírsz,h úristen nem úgy nézek ki mint most...wáááááá szégyen!
2019. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is fiatalabbnak nézek ki. De nem bànom örülök neki inkàbb hogy nem vagyok még öreg. Am azért nem kellesz senkinek mert nem vagy férfias. Hiàba néznél ki idösebbnek úgyanúgy nem lennél férfias még rosszabb helyzetben lennél. Rendszeres sportolàs és testépités segithet. De ehhez nagy akaraterö és kitartàs kell. Nekem nincs én elismerem.
2019. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, de mindig is zavart a fiatalos arc.
2019. febr. 28. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:

"Van barátnőm"


Istenem, akkor meg mi a francot ríííísz mint a fürdőslegősibbfoglalkozástvégző...


Szeretkezz a barátnőddel és becsüld meg amid van!

2019. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!