Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fiuról akik egyszerre több lánynál is próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Mármint arra értem, hogy flörtöl 2 vagy akár több lánnyal is.

2019. febr. 28. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

És akkor mi van?

Amíg nincsenek együtt szerintem nem gond. Fene tudja hogy lesz-e belőle valami bármelyikkel. Nem akarja az idejét feleslegesen húzni. Nem élünk örökké.

2019. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Pl. manapság már társkereső oldalak is vannak. Ha mindegyiknél arra vártam volna, hogy visszaírnak-e, addig másnál nem próbálkozok (pl. élőben sem), akkor életem végéig barátnő nélkül maradhatnék, mert valaki nem írt vissza... Ugyan!
2019. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
MINDEN lánnyal flörtölök, nincs abban semmi, ártalmatlan dolog. Ha komolyra fordul a dolog az persze más lapra tartozik.
2019. febr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem csak az érdekelne mit keres ott a görény szó? Vagy te ilyen zoofil csaj vagy, aki megharagudott a hímgörényekre mert nem dugták meg? Hat ez kínos, de ugy tudom a görények büdösek, szval ha tippet kene adnom en a szappan száműzését mondanam, a gorenyfiuk birjak az ilyet
2019. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az 1. viccre gondoltam:

[link]

2019. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Hogy igazábol egyik sem kell neki. Nincs benne harc, hoditasi ösztön,ehelyett lazán tovabb lep a masikra, egyik sem érdekli csak mint luk
2019. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
*szoval könnyen kaphato nőket keres
2019. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es véleményén vagyok...ha csak egyetlen emberrel foglalkoznék egyszerre, és mondjuk türelmes vagyok, tehát nem az ilyen apró jelek alapján döntök, hogy "oké, ezzel felesleges tovább próbálkozni", hanem majd ha egyértelműen közli, hogy semmi értelme...nos, akkor több hónapot is el lehetne pazarolni egyetlen emberre...mivel ugye az őszinteség nem nagyon megy manapság...inkább a több értelmű célozgatsok mennek...aztán a másik fél vagy veszi a lapot, vagy nem...teljesen logikus.
2019. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt a görény szót magadra értetted, vagy valaki másra? Azt várod el a fiúktól, hogy mindenki csak egy lánynál próbálkozzon, ... meddig is? Mert te mindig csak egy fiúnak engeded, hogy próbálkozzon nálad? a többinek megmondod, hogy márpedig neked ne udvaroljon, mert te nem vagy olyan görény csaj, akinek több fiú is udvarol.
2019. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy eléggé kínos tud lenni, ha egy srác hosszasan udvarol egy lánynál, aminek aztán pofáraesés is lehet a vége, aztán fölöslegesen fecsérelte rá az idejét, mert nem lett belõle semmi. S a lány még elvárná, hogy “hūséges” legyen hozzá az udvarló, akinek végül szabad útat sem ad, csak fölösleges köröket futott nála. A lány csak élvezi a rászegezõdõ figyelmet, de nem akar kapcsolatot, de azt akarja, hogy más lányokra ne is figyeljen, csak rá, mi?


Ha a lányok is õszintén és egyenesen állnának ezekhez a flörtökhõz és kapásból megmondanák, ha nem érdeklõdnek komolyan a fiú iránt, akkor könnyebb lenne kivitelezni az elképzelésed. Úgy nem mūködik, amíg a lányok is félreérthetõ, kétértelmū válaszokat adnak, így érthetõ módon a fiúnak sincs semmi oka arra, hogy komolyan vegye ezeket a flörtöket, ahol azt sem tudja, hogy melyik lánytól mégis mit várhat.

2019. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!