Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viselne meg az a...

Mennyire viselne meg az a tudat, hogy értéktelen ember vagy, illetve semmi értelme az életednek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam.
2019. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy vagyok vele, mint az első. Néha meg rámtör ez az egész, és akkor kiborulok.
2019. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés. Mások csak úgy eltaposták az önértékelésemet,így nem tudom saját magamat értékelni,csak leértékelni.
2019. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Minden ember értékes. Sosem szabad azt alapul venni, amit más mond. Mindig csakis önmagadnak kell megfelened, senki másnak. Olykor elég hosszú az idáig vezető út, de mindnekinek e szerint kellene élnie.
2019. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értéktelen ember csak olyan akivel a környezete vagy saját maga elhitette, hogy értéktelen.

Nem értesz semmihez? Tanulj! Nem sikerül semmi? Próbálkozz, gyakorolj! Mindenki azt mondja, hogy nem érsz semmit? Szard le! Kezdj el csinálni valamit! Bármit! Aztán amikor sikerül dörgöld az orruk alá :D

Ezt csak az önsajnálat mondatja veletek. Értéktelen akkor vagy ha nem csinálsz semmit csak sajnáltatod magad, hogy neked milyen rossz. Emeld fel a segged és kezdj el csinálni valamit. Bármit amiben örömöd leled.

2019. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek haszontalan és értelmetlen gondolatok. "ismerd meg önmagadat" szól az ógörög mondás, és erre az embernek van jó pár évtizede. Kell ugyan valami induló normális önbizalomnak lenni, de nem kell visszariadni a megmérettetésektől. Kudarc nélkül nincs győzelem és a kudarcot tapasztalatként kell elkönyvelni. A környezet negatív reakcióját meg jórészt le kell ..arni, mert a rosszindulatú megnyilvánulások többnyire irigységgel vegyes rácsodálkozásból származnak, hogy lám ez meg merte próbálni.... Értelmet pedig minden ember maga csinál a saját életének és ezt kívülről nem várhatja senkitől sem. Leéltem jópár évtizedet, de olyat soha nem éltem át, hogy értéktelen vagyok. Megismertem nagyjából a saját képességeimet, teljesítőképességemet, sokféle területen kipróbáltam magam, a mai napig rácsodálkozom a világra.
2019. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon durván
2019. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A vilagnezetem nem tudja megengedtetni velem hogy ezt gondoljam. Nalam ilyen nincs. Nem hiszek abban hogy ertektelen ember. De kifejthetned bovebben mitol ertektelen szerinted valaki... ;) es mitol ertekes? Melyik ertekrend szerint?
2019. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lassan beletörődik az ember.
2019. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan tudom, hogy ez van.
2019. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!