Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért jár fel erre az oldalra?

Ki miért jár fel erre az oldalra?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Miért jártok fel? Milyen gyakran? Mit csináltok? Van célotok?

Még azt is leírhatjátok melyik topicot szoktátok nézegetni :)



2019. febr. 28. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Elmebeteg vagyok és ezzel kötöm le magam.
2019. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Segíteni, nevetni a sok baromságon, vagy csak unalomból.

2019. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintén változó.

Unalom, segítek ha tudok, nevetek a sok idiótán, és titkos vágyam, hogy egyszer rám ír egy kedves fiatal lány valamiért. :)

2019. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Segítőkész embernek tartanak, kellemes a lelkemnek, ha egyszerű szavakkal másnak örömet tudok okozni vagy szimplán saját tudásom átadni.


Ezzel a saját tudásom is növelem, ha számomra ismeretlen dologhoz van köze a kérdésnek.


Ezen kívül, kikapcsol kicsit. Ha hulla vagyok a heti 40 órás könyveléstől+ földjeinek dolgozástól, mikor az asszony festi a karmát, akkor kikapcsol

2019. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén mentális betegségekkel küzdök, és kénytelen vagyok időnként egymástól eltérő elfoglaltságok után néznem.
2019. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Emberek és Párkapcsolatok témát nézem csak. Pár hetente jövök fel, ha olyan kedvem van. Érdekel a pszichológia és ilyen értelemben Segítek is, ha tudok... de nem könnyű. Mert rendszerint hiába teszik fel a kérdést, ha valamilyen módon nem azt a véleményt látja a kérdező amit szeretne látni, akkor igazából feleslegesen edzem az ujjaim a klaviatúrán. ;)

Névtelenül, hiába tudnál esetleg segíteni, anonimitásunk okán, nem veszik úgy komolyan a választ, ahogy azt az életben teszik... ezért nem is lógok itt annyit mert elvesztem a motivációt vagy ráunok... ;)

2019. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szórakozásból. :D Néha jó olvasgatni a kirobbant szócsatákat és anyázásokat. ^_^
2019. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1× elkezdtem, és itt ragadtam. Érdekel kb. 7 terület (emberek, felnőtt, közlekedés, kultúra, szex, ezotéria, politika), és azokra válaszolok. Majdnem minden nap munka után, este itt vagyok. Cél a válaszadás, értelmes dolgok tanulása, és talán az ismerkedés, ha befut 1-1 privát. (F)
2019. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhány téma kiemelten érdekel, így ezeket figyelem. Jó látni más milyen véleménnyel van dolgokról, még ha így évek után az is az érzésem, hogy mindent el kell itt osztani kettővel. Jó segíteni is olyan helyzetekben, amit én esetleg már megéltem és ennyivel is több lettem.
2019. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!