Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy munkanélküli hajléktalanna...

Egy munkanélküli hajléktalannak hogyan telnek a napjai?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Fekszik, koldul - de ma már csak kéregetnek, piál, cigicsikket gyűjt, feltúrja a kukákat valami használható után nézve, más hajléktalanokkal dumcsizik.

Én ezeket tapasztaltam, majd a többiek még kiegészítik.

2019. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresünk valami kaját. Egy biztos helyet ahol tudunk aludni. Próbáljuk túlélni. Kb ennyi. (Egy volt hajléktalan)
2019. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Némelyik alumínium italos dobozokat gyűjt és leadja a MÉH-be. Néha más fémhulladékot is talál a kukában vagy az mellett az utcán.
2019. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja végül is bármi jó amiből pénzt lehet ilyenkor csinálni. Elég pár sörösüveg, abból már lehet venni zsemlét. Utána már veszünk inkább valami piát, vagy drogot hogy ne kelljen tudomásul venni a helyzetünket. Kb így szokott lenni. Bár én inkább egyedül elvoltam egy erdőbe, mert ott nem keveredik be minden hülyeségbe az ember...
2019. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanúgy, mint egy munkanélküli nem hajléktalannak.

Nincs két egyforma ember.

Nem minden utcán kolduló ember hajléktalan és nem minden hajléktalan koldul. Ez nem csak a koldulásra hanem az alkoholizmusra, kukázásra és balhézása is igaz.


Van pl olyan akinek csak az a napi rutinja, hogy reggel elhagyja az ÉM-et elmegy egy melegedőbe és egész nap ott van, majd este visszamegy az ÉM-re.

2019. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tim Ravel ***** válasza:
Sziasztok! Itt Brüsszel ben ismerek jópár hajléktalant , szoktam segíteni 20 euróval néha nekik( magyarok) , ok pl napi 3 órát keregetnek , reggel 6 tol délelőtt 9 ig, 30-200 euro között kapnak mindennap, plusz enni inni mindenféle jobb kajakat, ruhát stb stb mindent, konditerem bérletet vesznek nekik a járókelők , ok is ott kondiznak ahova én járok ( basic fitt ) , tavaly Balin volt az egyik nyaralni 2 hónapig , a másik Tokióban , összegyűjtik a pénzeket , utcán alszanak es csak drog rá es italra költenek , mást mindent megkapnak, néha egy egy járókelő befizeti őket a hotelbe egy hétre ! Most vett az egyik egy 2008 as Citroen berlingot, a másiknak egy első kiadású BMW x 5 van! Amúgy az utcán alszanak, haza nem akarnak menni Magyarba, dolgozni egyáltalán nem akarnak! Es ez mind igaz amiket itt leírtam , gyertek ki Brüsszelbe es kérdezzetek meg a városban a hajléktalan okat ha nem hiszitek esetleg, 50% minimum Magyar az összes brüsszeli hajléktalan közül! Sziasztok
2019. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tim Ravel ***** válasza:
Kifelejtettem, elég sok étterem ingyen ad nekik mindent, bármit is fogyasztanak, es ahányszor bemennek annyiszor naponta, a ruhát nem mossák , ha koszos kidobják , márkás ruhákban jarkalnak, az Yser en prostiznak havi egyszer, itt mindenre telik egy hajléktalan nak , ha nem féleszű , jól élnek ! Ezért nem akar egyik sem dolgozni vagy visszamenni Magyarország ra!
2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tim Ravel ***** válasza:
Az i phone 6-7 esteket , laptopokat , amiket mar nem használ egy Belga , nincs ra szüksége sokszor odaadják hajléktalanoknak ! Karácsonyi ajándékokat kapnak sok járókelő tol , most húsvétra sokmindent kapnak biztos megint, szoktak fotót mutatni arról hogy mennyi mindent kaptak! Sziasztok
2019. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tim Ravel ***** válasza:
1000 eurót havonta itt Brüsszel ben a legutolsó hajléktalan is össze tud gyűjteni , ha nem full alkoholista! Eszik iszik jól el, stb stb! Es ez komoly! Persze az utcán alszanak , így minden rezsit megspórol az okosabbikja , aki nem iszik vagy drogozik el mindent! A naplót szoktam neten nézni a Svabi András műsorát , láttam az otthoni hajléktalan adasukat, kemény nagyon a Magyar élet ! Itt kene egy műsort csináljanak az itteni Magyar hajléktalanokkal , azt hiszem lenne nézettségi rekord Magyarországon !
2019. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!