Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zártosztályra csak olyan...

Zártosztályra csak olyan orvos megy dolgozni aki utálja az embereket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Hogyne... de az inkább a temetkezési vállakozó ;D
2019. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki oda megy dolgozni, az szerintem saját magát utálja 😅 Viccen kívül, akiket én ismerek, egyik sem tűnik olyannak, mint akik utálják az embereket, nagyon kedvesek.
2019. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyanok mennek oda, akiket érdekel az emberi psziché sötétebb oldala, és a legsúlyosabb pszichiátriai betegeken szeretne segíteni.
2019. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben zárton velem nagyon kedvesek voltak az orvosok és az ápolók is. Szerintem jobb helyeken olyan orvosok dolgoznak pszichiátrián, akik segíteni akarnak az embernek és biztosítani nekik a jobb életminőséget. Volt ott pár nagyon nehéz eset is, de velük is kedvesen, türelmesen viselkedtek. Volt aki 100x elismételte ugyanazt, de az orvos 101x is meghallgatta. Én egyik este nagyon sírtam és aki beadta a gyógyszereket leült mellém és megnyugtatott, mondta, hogy itt biztonságban vagyok, nem bánthat senki, nem kell félnem. És ettől tényleg megnyugodtam.

(Persze nem kivétel nélkül mindenkiről mondható ez el, vannak olyan orvosok és ápolók is, akik lekezelőek, lenézőek, de tapasztalatom szerint nem ez a jellemző.)

2019. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!