Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is mocskosul rossz az...

Másnak is mocskosul rossz az élet?

Figyelt kérdés

30 évesen semmim sincs.

Dolgozok, eltartom a beteg anyámat és ennyi.

Hónap végén forintokból kell gazdálkodni és úgy hogy semmi feleslegesre nem költök egész hónapban.

Ezen körülmények miatt még egy barátnőt sem tudok találni, mert egy ilyen selejttel senki nem foglalkozik...

Tudom, lehetne rosszabb is meg vannak rosszabb körülmények is, de ha te is így élnél akkor te is úgy éreznéd, hogy nincs kiút.


Mit tennél a helyemben?



2019. márc. 1. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én bezzeg szórom a pénzt, pedig nem keresek átlag felett, feleségem is van aki tanul, 200 km-t utazik ezért, és a hobbijai sem olcsók. Valamit rosszul csinálsz.
2019. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nekem köszi, jó az életem.

Ahhoz képest, hogy 17 évesen egy utazótáskával indultam meg, most 35 éves létemre van egy fantasztikus férjem, 6 éves fiunk, házunk, 2 kocsink, és stabil életünk. És ezekért mi dolgoztunk meg, a férjem csak a "biztonságot" hozta, és megmutatta, hogy lehet stabil életet teremteni.



Nem tudom, mit tennék a helyedben, mert ezer dologtól függ. Hol éltek, milyen végzettséged van, mit dolgozol, mennyire kell ápolni anyukád... stb

2019. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kéne munkahelyekkel foglalkozni akkor minden jo lenne. Mindenre lenne penz egesz nap csak csavarognek meg csajoznek. Elek halok a nokert. Szamtalan novel kozosulnek.
2019. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, tele vagyok pénzzel pedig nem keresek sokat.Ez ilyen tipikus magyar felfogás, hogy elköltjük minden szarra pénzünket, után ameg sirunk, hogy nincs semmink. Bátyám is elpocsékolja minden szarra a pénzét utána, meg sir hogy semmi a fizetése, pedig ugyanannyit jóval megtudok spórolni!
2019. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy picit jobb helyzetem van most, de megértelek téged. :( azóta áltozott a helyzetem , lehetne jobb is de el vagyok, van rosszabb is nálunk gondolj erre.

F

2019. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönd a kormánynak. Itthon csak a seftesek élnek jól.
2019. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!