Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek felnőttként...

Van olyan, akinek felnőttként tönkretette az életét a az egyik szülőjének a halála?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már felnőtt, amikor a szülője meghalt, és ez az érzelmi, egzisztenciális veszteség, nehézség, amit a haláleset okozott neki, derékba törte az életét?

2019. márc. 1. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
En a sajat anyukamon vettem eszre pedig mar en is felnott voltam. Felvett rossz szokasokat, sose bekelt meg vele es folyamatosan emlegeti. Munkajat nem vesztette el de korulbelul ennyi pozitivat mondhatok. Nagyon ranyomta a belyeget a szulo halala a minden napokra. Es mostanra 15 ev tavlatabol beszelunk. En szerintem akkor el kellett volna mennie pszichologushoz vagy beszelnie valakivel errol. Ugy erzem mi a csalad nem voltunk eleg segitseg. Talan egy kivulallo jobban segithetett volna.
2019. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ellenkezőleg...
2019. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!