Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgessek másokkal,...

Hogyan beszélgessek másokkal, ha senkivel nincs semmi normális beszédtémám?

Figyelt kérdés

Erőltetett kérdéseket tudok maximum feltenni amire válaszolgatnak, kérdezgetni őket a dolgaikról, meg mesélni a saját dolgaimról. De unalmas az életem, mesélni is alig van miről. A semmiről nem nagyon lehet


Miről beszélgethetnék így másokkal?


Általában hamar elmegy a kedvük tőlem miután látják, hogy nincs miről beszélgetnünk


2019. márc. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen téma ami érdekel?

Én sem a megszokott dolgok iránt érdeklődök, így nehéz beszélgetőpartnert találni, de nem lehetetlen. Téged mi érdekel? :D

2019. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se vagyok túl beszédes és elég monoton az életem. Mégis tudok beszélgetni emberekkel. Abból a pár erőltetett kérdésből könnyű beszédtémát kreálni, ha még néha úgy is jön ki a lépés, hogy nem igen tudsz hozzászólni, csak hallgatod a másikat.
2019. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a gond sajnos, hogy egy olyan életet alakítottam ki magamnak (pedig még csak 18 éves vagyok), amiben nincs semmi változatosság, semmi izgalom. Hobbim nem igazán van vagy bármi olyan tevékenység, amit szívesen csinálnék. Ritkán történnek velem érdekes dolgok, ezért szinte sosincs mondanivalóm senkinek. Nálam ehhez még hozzájön a zárkózottságom, a félelmeim, amil miatt nagyon nehezen tudok szóbállni bárkivel is. Soha nem volt még egy igaz barátom sem, vagy ha mégis, rövid időn belül elszúrtam a kapcsolatunkat...
2019. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Picit tágulni kell fejben és akkor menni fog
2019. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem is akartak veled igazán beszélgetni...
2019. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!