Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy van vele, hogy nem...

Más is úgy van vele, hogy nem jó érzés számára, ha érzi, hogy kezd kijózanodni?

Figyelt kérdés
Kellemes érzés spiccesnek lenni szerintem, és rossz érzés, ha érzem, hogy kezd elmúlni.

2019. márc. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én például pont akkor leszek lehangolt, mikor iszom. Magamba fordulok.
2019. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Csak kár, hogy ritkán van alkalmam spiccesnek lenni. Munkába még antidepi gyógyszert se szedhetek hivatalosan, nem hogy alkohol...
2019. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belém mindig kell 1-2 sör, hogy normálisan gondolkozzak.
2019. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen én is hasonlóképpen szoktam érezni, de ha iszok én is magamba fordulok, ha úgy vesszük a kutya csak a második legjobb barát, az alkohol kihozza belőled az igazságot és sokszor olyanokat érzel és mondasz amit magadnak sem vallasz be józanul. ( Nem vagyok alkesz, és nem is mindennap iszok, dolgozok 16 éves korom óta, könyvet írok stb, szóval nem egy depis szar vagyok csak látom az életben a rosszat is)
2019. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
A legtöbben ezért szoktak este inni és alvás közben kijózanodni.
2019. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!