Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel? 26...

Mit kezdjek az életemmel? 26 évesen teljesen reménytelen a helyzetem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval 26 éves vagyok, barátnőm nem volt még soha, barátaim sem igazán vannak. A munkám is meguntam már ebből kifolyólag, unalmas az egész életem. Az elmúlt 10 évben nem történt semmi érdemleges az életemben. Csak úgy elmúlt az egész, én nem akarok így még éveket leélni, viszont akárhogy próbáltam nem tudtam ezen változtatni. Mit tudnátok tanácsolni? Mihez kezdjek?
2019. márc. 3. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálkoztál? Miket csináltál?
2019. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hozz valami radikális változtatást az életedben és kezdeményezd te az ismerkedést akár párkapcsolatban akár csak barátügyileg.

Nálam az egyetemre menés, elköltözés, új munkahely segített és az hogy nyitottabban viszonyulok az emberekhez. Odamegyek hozzájuk, beszélgetést kezdeményezek vagy csak bekapcsolódok az éppen folyó beszélgetésbe. Így sok köszönőviszonyban lévő ismerősöm van, nem érzem magam annyira magányosnak és ezekből kialakulhat barátság is.

Gyakran hazalátogatok a családomhoz, mert nekik fontos vagyok és gyakran keresem azokat a régi barátokat, akiknek szintén fontos vagyok és nekem is ők. Ápolni kell a kapcsolatokat.

2019. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy barátnőt! Hidd el új élmény lesz, és ezek szerint ezt nem próbáltad...ne legyél ilyen visszamaradt bezárkózó kis nyomi!
2019. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%

Ha 26 éves korodra nem volt csajod, akkor benned/veled van a hiba!


Mit kezdj magaddal? Változtass! Vonulj be rendőrnek vagy katonának!

2019. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem sincs"se barátom,se csajom,se munkám,Senkim,Borzalmasan élem a mindenapokat tele vagyok feszűltséggel,Agreszióval,Reménytelenséggel,depresszioval,És utálattal,azèrt mert a jó szivűségemért kerűltem ien helyzetben,Mert inkább levettem magamról a ruhát és oda adtam másoknak.
2019. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsónak: helyzetBE kerültél.

de amúgy megértelek.

én is családtagnak segíteni próbálok, de ő nem hajlandó belesegíteni, pedig muszáj, hogy segítsen neki valaki.

És én megyek bele teljesen tönkre, ő pedig még csak nem is hálás.

2019. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tégy érte, menj külföldre... kezdj magaddal vmit,ha itt keseregsz ,semmi sem változik meg.
2019. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti)-Hát ez van,de az ember ugysem adja fell,A kérdező is mennyen bulizni találjon valami munkát,uj barátokat,az élet megy tovább.
2019. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!