Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az incelek befogadják a szép...

Az incelek befogadják a szép nőkre irigy, agresszív, ronda, kövér nőket?

Figyelt kérdés

Tetszik a mozgalmuk, persze örülök, hogy nélkülem is "megy a szekér", csak érdekel. Vagy az ilyen nőknek külön mozgalmuk van? Vagy az incelek az undorító, ápolatlan, megkeseredett nőket is utálják? Magyarországon vannak ilyen klubbok?

Csak azért kérdezem itt, hogy hátha valaki képben van ezzel, angolul biztosan vannak erről infók a neten, cikkek, fórumok, csak én nem tudok olyan jól angolul.

Köszi!



2019. márc. 3. 11:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet, hogy nem illek a képbe, mert nem Főként a párkapcsolati, szexuális, és egyéb dolgaikat irigylem, csak ahogy kinéznek, meg vegülis azt, hogy több figyelmet kapnak.
2019. márc. 3. 11:36
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Én utàlom az agressziv ronda kövér nöket. A szépeket meg cukikat viszont imàdom.
2019. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Fogalmam sincs mik azok az incelek, vagy mi a rossz nyavalya az, de számomra annyira érthetetlen ez a kérdés, hogy muszáj látnom a többi választ. Csak ezért írtam ide. :D


Ez valami társaság, aki a szép nőket utálja, vagy mi a szar?

2019. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A munkahelyeken is mindig az van, hogy vannak ezek az alattomos kis sz*rkavarógépek, az összes pasi az ő valagukat nyalja (nem szó szerint), aztán ezek a kis ribik meg kibeszélik az őket koruljrajongo illetőket, hogy idegesítőek, pancserek, nem lehet őket lekoptatni, stb. Engem meg le se tojnak, hiába vagyok segítőkész, kedves, vagy hiába van akár szakmailag egy jobb ötletem, akkor is ezeknek a szép lányoknak a szavára adnak, utána meg mások úgy adják elő az ötleteimet, mintha az övék lett volna.
2019. márc. 3. 11:44
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is most hallottam először, egy másik kérdésben láttam, magyarul van róla a Google-ön, akit érdekel, keressen rá :)

Ja, és nem a gyilkosságokra meg a szélsőséges dolgokra gondoltam az alatt, hogy szimpatikusak, csak átérzem, amit éreznek, az keltett bennem szimpátiát.

2019. márc. 3. 11:47
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert utálják a feministákat.
2019. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ezek a dolgok tőlem baromi távol állnak. Így nem is foglalkoztatnak. Ha lopják az ötleteidet - válogasd meg, kikkel osztod meg. Incelek ide vagy oda. Emberek vagyunk.
2019. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feminista, ez hogy jön ide?
2019. márc. 3. 11:52
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Rákerestem, de én csak tömeggyilkosságokat, és nemi erőszakra buzdító szarságokat láttam, szóval inkább nem is érdekel annyira.

De bakker, ha te utálsz valakit azért, mert szép, és ezzel akár el tud érni bizonyos célokat, akkor sürgősen keress fel valami agyturkászt, mert mióta világ a világ, azóta így van ez.

2019. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ott vagyunk többen és otletelunk, mindenki hallja mindenkinek az ötleteit. (Ha abból asszocialt volna valaki feminizmusra, akkor nem, nem vmi nagy szám munkát végzek, nem vagyok karrierista.)
2019. márc. 3. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!