Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha több százezer...

Mit tennétek ha több százezer forintot fizettetek már ki OKJ képzésért, de rájönnétek, hogy egy szót nem tudtok belőle megtanulni és a vizsga 100% bukás?

Figyelt kérdés

Párhuzamosan csinálok 2 képzést, egy hivatásos jogsi 2 pedig targonca jogsi, eleinte érdekelt, de már rájöttem, hogy ha 1 mondatból állnának a tételek akkor sem tudnám megtanulni, hát még ha 180 oldal, másik pedig a teher jogsi, ott meg a gyakorlat nem megy túl béna vagyok.


Eddig 325 ezer forintba kerültek a képzések, de eredménytelenek lesznek. Hiába tanulom, nem marad meg semmi. Kicsit sok az a pénz, ennyiből lazán kimehettem volna mosogatni külföldre és 2 hónapra meg is lett volna a szállás meg a kaja + út költség. Most meg ott tartok ahol elkezdtem, érettségi.


2019. márc. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én megtanulnám. addig vizsgáznék, amíg sikerül.

kétlem, hogy annyira nehéz, persze nekem jól fog az agyam.

2019. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam sosem volt olyan opció, hogy 100% bukás. Ráadásul nem is atomfizikát tanulsz, hogy ne lehessen megtanulni. Kapd össze magad és ülj le tanulni ahelyett, hogy itt sajnáltatnád magad! A teherautó vezetéshez pedig rutin kell, légy magaddal türelmes előbb-utóbb belejösz!
2019. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az érettségit lebirtad tenni akkor szerintem ezeket is letudnàd. En is alig birtam am okj-re megtanulni a tételeket de pont kihúztam egy jót.
2019. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A targonca jogsi 180 oldal? Akkor ebben valami szándékos szívatás lehet. Például arra gondolok hogy azért csinálják hogy minél többen bukjanak meg és az ismét befizetett vizsgadíj további bevétel nekik. Vagy a tanuló újabb képzésre fizet be.


Én még akkor is bosszankodtam amikor régen a munkaügyi központ fizetett ki egy angol tanfolyamot, de semmit sem ért. (Régen még oroszt tanultak az emberek, azért kellett volna a tanfolyam). Szinte nyílt titok volt hogy arra ment ki a játék, hogy a hallgató akár állam által, akár saját zsebből fizetve minél több tanfolyamra jelentkezhessen mert a korábbival semmit sem lehetett kezdeni.


A neten is fent van valahol és a tévében is volt, hogy hegesztő tanfolyam résztvevői meg a gyakorlatban nem is láthattak egyetlen hegesztő típust sem, nem hogy 1 cm varratot húzattak volna velük. Aztán a munkafelvételi tesztnél a tévében mutatták hogy pontosan úgy szerepeltek mint a Hülyék paradicsoma c. kitalálált film részletén:

https://www.youtube.com/watch?v=qdOKEUtOJ7E

Persze nem hülyék voltak, hisz nem tehettek róla hogy így jártak a tanfolyammal.

2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!