Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A diplomákat hogyan lehet...

A diplomákat hogyan lehet letagadni az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Rettenetesen megbántam az egyik diplomámat, szeretném letagadni az önéletrajzból, de nem tudom mit csináljak akkor a 2.5 éves hiátussal (nem dolgoztam mellette)
2019. márc. 4. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írod bele. A 2.5 évre írhatod azt hogy tanultál valahol de félbehagytad családi, anyagi, egészségügyi okok miatt stb...
2019. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen diplomát lehet ez?
2019. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hazugság hazugságot szül, letagadni felesleges. Aztán belekérdeznek a dologba és szövögetheted tovább a kamu 2,5 éves sztorit. Úgysem fogja őket érdekelni.
2019. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy elvégzett képzés, megszerzett diploma nem hátrány, max nem veszik figyelembe, mert nem szakmába vágó. Felesleges letagadni
2019. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De egy diploma is lehet hátrány. Szabadbölcsészet, vagy amdragógia tipikusan olyan szakok amiket végzett idiótákat én nem vennék fel.
2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!