Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvertek mit tegyek?

Davee123456789 kérdése:

Megvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kérdésem lenne felétek,a mai nap történt ugyanis,hogy az egyik osztálytársam(9-ik osztályba járok jelenleg) már múlthét óta basztatott stb. Elnéztem gondoltam unatkozik nem törődtem vele,viszont ma avagy hétfői nap megszokott módon basztatott viszont elővettem a boxerem és közöltem vele,hogy nyugodjon le,ezutáni szünetbe hátulról fojtásba kezdett majd egy pár ütést elvégzett a fejemen(jelzem ki voltam szolgáltatva vissza ütni se tudtam)egyik haverom le álította de nem segített csak,hogy ne ütlegeljen tovább,otthon szülőknek stb. Nem szeretnék fölösleges gondot okozni ezzel,mit tehetek? Ismerőseim akikre számitottam ott csak végignézték,nem szeretnék rendőrségi ügyet belőle illetve sérülések nem láthatóak enyhe púp a fejemen más semmi,mit tudtok javasolni? A válaszokat előre is köszönöm :)

#barát #osztály #megvertel
2019. márc. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ennyire unalmas az iskola, ennyire tökéletesek a jegyeitek, hogy ilyesmikre ráértek? :)
2019. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem jókedvből írja ezt.
2019. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán használni kellett volna a kis fegyveredet, nem pedig csak mutogatni, ő ugyanis pont ezt használta ki. Így jártál.
2019. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre az általános és középsuliban is, hogy az agresszióra az agresszió a megoldás. Általánosban két suliba jártam az egyiket otthagytam mert a kisebbség nem volt kisebbségben, ha visszaütöttem volna mégtöbben jöttek volna rám, onnan muszáj volt mennem. A következő áltimban is kóstolgatott egy srác, összerugta a bokáimat végül vettem egy mély levegőt hátrafordultam és ugrásból mellen rúgtam. Utána már nem piszkált. Gimiben is volt pár hasonló eset. Jogod van megvédeni magad, viszont én a boxert, viperát stb. túlzásnak találom, nem hiszem, hogy szabadna ilyeneket suliba vinni és szerintem emiatt komoly bajba is kerülhetsz. Sokszor elég egy visszaütés is, viszont ha nem elég akkor mély levegő, addig és ott üsd ököllel ameddig birod és ahol éred.
2019. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A boxert nem kellett volna elővenni. Ehelyett inkább az első beszólás után olyant beverni a szekálónak, hogy csak kong a feje :) hidd el, nem ütlegelt volna.
2019. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm,viszont a boxert nem szerettem volna használni én jöttem volna ki szarúl a helyzetből,nem csak egy sima emberkéről van szó aki csak úgy basztat másokat,megbukott áthelyezték ide,ha megvertem volna úgyis elkaptak volna iskolán kívül és ott pedig nem 1-2 ütést kaptam volna,jelzem romániában élek szóval konkrétan drogárulástól kezdve mindent fojtat :)
2019. márc. 5. 05:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, voltam hasonló helyzetben. Ha nem csinálsz semmit, akkor továbbra is marad a helyzet. Viszont ha teszel az ellen, hogy madárnak nézzenek (teszem azt bekongatsz neki egy nagyot), akkor valószínűleg meg leszel verve mert nem fogja annyiban hagyni, viszont látja hogy kiállsz magadért és onnantól már neki sem lesz buli ez a szekálás.
2019. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!