Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A helyemben mit tennétek...

A helyemben mit tennétek nőnap alkalmából? Fontos volna.

Figyelt kérdés

Iskola utáni gyakorlaton vagyok egy munkahelyen. 4 hónapot töltöttem itt. Nőnap az utolsó munkanap.

Ezen a munkahelyen dolgozik 4 férfi és kb 14-15 nő. A férfiak vannak a ranglétra legtetején, így nem nagyon kommunikálunk. De ők terveznek vmit venni nőnapra. Én inkább a nők alá vagyok beosztva.


Mit tennétek a helyembe?

1. Egy szál virágot venni mindenkinek, ám ez picit nekem drágán jönne ki.

2. Nem köszönteni fel senkit, csak végigdolgozni a napot, mivel úgy is ez az utolsó.

3. Nőnapot köszöntök ajándék nélkül.

4. Beszállni, amit a férfiak terveznek (bár ez picit necces, mivel egyik sem barátságos, inkább főnökösködősek)


Egyéb tanácsot is meghallgatok.


2019. márc. 5. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írok, szerintem elég a szóbeli köszöntés. Nem hinném, hogy bárki elvárná egy időszakosan ott tartózkodó diáktól, hogy ajándékkal készüljön.


Ha mégis ajándékozni szeretnél ajánlom az újságok figyelését, lidl-ben, aldiban szokott lenni virágcsokor kb 700ft ért, ha szétszeded 1500-ból meglenne mindenkinek a szálvirág. Virágboltból jobb esetben is minimum dupla ennyibe kerülne. Annyi, hogy időben oda kell érni mert más is gondol erre.

2019. márc. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak ilyen rövid ideig dolgoztál ott, akkor nem muszáj köszönteni. Ha viszont szeretnél valami aprósággal kedveskedni nekik, de nem tudsz sokat rászánni, akkor virág helyett esetleg adhatnál csokit. Az én egykori munkahelyemen több férfi is azt csinálta, hogy vettek egy doboz csokit (olyasmit, mint pl. Raffaello, ahol minden szem csoki külön van csomagolva), és mindenkit egy szem csokival köszöntöttek föl. A nőnap azért nem olyan nagy dolog, szerintem ennyi figyelmesség bőven elég, főleg ha alig ismered őket.
2019. márc. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát virágot venni minden egyes nőnek a munkahelyeden valóban kicsit sok. Inkább sétálj be a boltba és vegyél 2-3 fajta bonbont, csokit vagy valamit és azt vidd be. Olcsóbban kijössz majd és 2 perc alatt hálásan lelegelik a csajok.

Legalábbis nálunk így szokott menni a munkahelyen :)

2019. márc. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

A nőnap nem arra való, hogy felköszöntsék a nőket. A lényeg az lenne, hogy megemlékezzünk a nőkről, akik értékeket teremtettek és megvívták a csatákat az egyenlő jogokért. Nem az az érték, hogy valaki nőnemű...

A költészet napján se kapnak csokit a költők meg a fák napján se ölelgetünk fákat...

2019. márc. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez mikor van ez a nonap?? Kosz hogy eszembe jutattad.
2019. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
2-3.
2019. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikor én voltam hasonló helyzetben, ugy csináltuk, hogy az üzemben dolgozó összes férfi (a főnök is) közösen összedobtuk a pénzt és minden nőnek közösen vettünk egy-egy cserepes virágot.

Így a hölgyek is boldogak voltak és nekünk se kellett vagyonokat költenünk.

2019. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!