Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tonkre mentem lelkileg?

Tonkre mentem lelkileg?

Figyelt kérdés

Kikeszitenek a szuleim(privatban rendesen leirom hogy miket csinalnak ha kell) es utanna csodalkoznak hogy depresszios vagyok es ki se jovok a szobambol suliba se szeretek bejarni (lassan sulit valtok amugy) nem egyszer volt hogy 1-2 hetig szedtem fajdalomcsillapitokat mert mert nemtudtam mitcsinaljak a gyomoridegemmel meg a fejfajasommal es akkor anyam azthiszi hogy gyogyszerezem magam meg drogozok en meg igy anya.... CSAK ALGOFLEXET SZEDTEM BE NEM HEROINT es egyre elcseszettebb lelki vilagom van, este nem alszok csak delutan vagy ha valamilyen oran tudok aludni pl.rajz

Kezelest kapok pszichiatertol dehat ezekszerint nem segit!


2019. márc. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Írtam neked (:
2019. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes :) mindenkinek visszairok aki ir!
2019. márc. 6. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

jah, gondolom az első is "segíteni akar" :D vagy kihasználni az elesettségedet, hátha úgy több esélye lesz nálad.


egyébként pedig ha az orvos nem segít, akkor rossz helyre jársz.


az viszont biztos, hogyha nem csak rájátszol, és tényleg az van, amit leírsz, akkor abból csak szakember fog tudni téged kihozni. úgyhogy sok sikert, csak ne add fel.

2019. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit elszomoritani de senkinek nincs eselye nallam ha valaki csak ezert irna ram akkor koszonom szepen de nem :/

Mellesleg en orulnek legjobban ha ez csak egy eltulzott dolog lenne!

Sokszor gondolkodtam azon hogy feladom de meg nem vettem ra magamat lelkileg, varni szeretnek meg hatha lesz valami jo az eletembe

2019. márc. 6. 20:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm es hirtelen a 6 emberbol 1 ir vissza xd
2019. márc. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!