Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori kérdeseken mért...

Gyakori kérdeseken mért mindenki ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
szerintem abba is simán belekötnének ha azt kérdezném meg hogy finom-e az alma :DD

2019. márc. 6. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok az :c

Amúgy jó kérdés, szerintem sokan azért járnak ide, hogy kiéljék a frusztrációjukat.

2019. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy nemcsak itt.

Facebookon is.

Élőben is.

2019. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek a neten engedik le a napi gőzt...
2019. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

így van, ezt már több kérdésben megválaszolták. itt névtelenül adhatják ki magukból a vélt vagy valós sérelmek által okozott csalódást vagy stresszt. :D


mondjuk nem feltétlenül bunkóság ez mindig, csak elég vékony a határ. sokan a nyers véleménnyel is segíteni próbálnak, ami végülis nem lenne bunkóság, ha a többség tudja ezt kezelni(csak ugye olyan társadalomban élünk, ahol csomóan azt hirdetik, hogy a negatív véleményeket nem szabad meghallani, ezáltal elkönyvelik bunkóságnak)

2019. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem finom. Vagy túl édes, vagy túl savanyú, de sokszor előfordul az is, hogy keserű. Hogy lehet egy GYÜMÖLCS keserű???!!! Zabálja a kukacokat az aki akarja, én biztos nem fogom...
2019. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!


-és a nem bunkók nevében.


-Attól függ milyen almát eszel...-de viszont ha neked ízlik akkor részedről finom.

2019. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Velem is szoktak kotozkodni. Valo eletben meg puncsolnanak. Rossz szot nem mernenek szolni.
2019. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

7. Te azon ritka kivételek egyike vagy, akiken nem a frusztrációjukat élik ki az emberek, csak annyira fogyatékos vagy, hogy az egész oldal röhög rajtad.

Legalább a neved levehetnéd, mert elég gáz, ahogy egyik kérdés alatt itt hőbörögsz, hogy a való életben hozzád se mernénk szólni, jujj, a következő oldalon meg ott virít a tegnapi kérdésed, amiben arról írsz, a szomszéd beárult anyukádéknak a zenebömböltetés miatt és leszidtak :D

Amúgy a csajoddal jól megvagytok, akit múltkor a diszkóban szedtél fel? Remélem, miatta nem szidtak le anyuciék :D

2019. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert fogyatékosok, ennyi. Szó szerint azok.
2019. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Megvan a baratnom de suliba jar es majd csak hetvegen tudunk talalkozni. Csinos es fiatal bö 2 honap mulva lesz 18. Na lehet irigykedni.
2019. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!