Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Igaz, hogy ha leszokok a mobiltelefonról és csak napi fél órát nyomkodom maximum, akkor megváltozik az életminőségem?

márc. 6. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Okostelefon nelkul mar nem lehet elni.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 6. 21:47 Privát üzenet
Nem szoktam egyetérteni Balázskával, de most muszáj, be kell vallanom, igaza van.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 6. 21:53 Privát üzenet
Feltéve, ha találsz valami más, értelmesebb elfoglaltságot.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 6. 22:07 Privát üzenet
Csak akkor, ha azelőtt napi 6-ot nyomkodtad mondjuk...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 6. 22:23 Privát üzenet

Nem. Határozottan nem.

Nemcsak a regényolvasás (szigorúan papíralapon) lehet hasznos időtöltés.

Csak azért, mert új dolog, és lehet rosszra IS használni, már kezdik elítélni az emberek.

Ha a villamoson valaki papíralapon regényt olvas, az milyen menő.

Ha telefont nyomkod, tipikus fiatal. Hallani: már megint mindenki telefont nyomkodott a villamoson (?????)

És ha én tudományos cikkeket olvastam, művészi igényességű fotókat nézegettem vagy találkozót szerveztem?? Esetleg anolul olvastam valamit?

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 7. 05:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemen kéne olyanoknak köszönnöm, akikről maximum annyit tudok hogy egy szakra, vagy évfolyamba járunk?
Támogatnátok-e egy törvényt, ami korlátozná a maximális nyereményösszeget a szerencsejátékokban? Ha igen, mi lenne a maximum összeg?
Mi a véleményetek azokról a bőven 20-30 év felettiekről, akik maximum 4-6 éveseknek való játékokkal játszanak telefonon mint pl a candy crush vagy mi?
Egy Guinness-rekord megdöntéséért/felállításáért milyen jutalom jár?
Mennyi az a maximum tömegközlekedés 1 nap (oda-vissza összesen), amennyit bejárósként szerintetek el lehet viselni? Heti 4 nap hétköznapokon, egyetem.
A NyelvÉsz versenyen hány ponntal lehet továbbjutni? Maximum hány pontot lehet veszíteni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!